louis vuitton

Príspevok v téme: louis vuitton
monika+íá

dobry den baby, bola by som rada keby ste poradili ako poznate pravu vuittonku cez nakup na internete. ja som nasla jednu vuittonku ktora sa mi pači, pise sa ze ma kartu pravosti, ale troska ma zarazila cena &/osemtisic tristo korun/ a to sa mi vidi na vuittonku malo. akek mate skusenosti s kabelkami tejto značky

monika+íá

a je vlastne nejaka ina moznost ako kupit pravu kabelku okrem origos obchoda, ktory je od nas straaaaaaaaasne daleko?

bobika 1

no ja som na vlastné oči videla originál D&G jeansy so všetkými znakmi originality len cena nebola originálna :))) Kupovať takto kabelku je riziko. Ale za fejk je to veľa :)))

monika+íá

ja prave o mimibazarikoch hovorim su tam kabelky za osem litrov čo je za fake vela za origos malo. sere ma to ze to tam vycapia a este napisu ze s kartou originality, napisala som tej slečne ze by som rada keby ze mi to posle aj s detailnym fotom stitku

happi

za pravu malo, za falosnu vela, ze? Sama neviem, ci by som rozoznala na pohlad pravu od falosnej, mozno keby som ju mala v rukach a poriadne prezrela, aj stitky. Tiez tuzim po kabelke LV, mam ju sluibenu na najblizsie okruhle narodeniny, takze oo rok sa teskam:-))))