louis vuitton

Príspevok v téme: louis vuitton
monika+íá

dobry den baby, bola by som rada keby ste poradili ako poznate pravu vuittonku cez nakup na internete. ja som nasla jednu vuittonku ktora sa mi pači, pise sa ze ma kartu pravosti, ale troska ma zarazila cena &/osemtisic tristo korun/ a to sa mi vidi na vuittonku malo. akek mate skusenosti s kabelkami tejto značky

kla.ra

niee :) ja ma rada zaujimave kabelky, mam aj leskle, zaujimave tvarovo, ale proste tie guess mi pripadaju ako taka zmes vsetkeho, posobia na mna az tak lacno... ale oblecenie guess si kupujem, maju krasne rifle, tricka ...

kamoska

neviem prečo nehľadáš cez google, hned prvý odkaz mi ukazal link na video: ako rozpoznať fake od originalu: www.videojug.com bože, mne sa tak strašne tie kabelky nepáčia....xixix

lvalv

A hlavne na pravej je pouzita na svikoch koza a nie taka bordova akoze koza!!! Prava ma na bokoch, najlepsie to uvidis na uskach ma boky hnedaste a nie bordove. Poznam fakt dobre fejky, ale toto ich vsetky prezradi.

liana

prava LV ma znak "LV" aj na zipse, na ukonceni zipsu, na pracke, na cvockach... kazda inde, treba prezriet zo vsetkych stran.
dobre fake maju len potlac plus stitok. zle fake maju vacsinou namiesto LV nieco ine, ale to asi viete :)
takze kazdy original ma viacej znakov pravosti. hladaj najma na tom zipse a napriklad aj na stranach putok...

liana

prava LV ma znak "LV" aj na zipse, na ukonceni zipsu, na pracke, na cvockach... kazda inde, treba prezriet zo vsetkych stran.
dobre fake maju len potlac plus stitok. zle fake maju vacsinou namiesto LV nieco ine, ale to asi viete :)
takze kazdy original ma viacej znakov pravosti. hladaj najma na tom zipse a napriklad aj na stranach putok...

monika+íá

teraz neviem či sm ta dobre pochopila nechces kabelku lesklu s velkou prackou ani so vzorom to vsetko dokopy, alebo ti vadi aj ked je kabelka napr s velkou prackou , alebo leskla a podobne. lebo zas uplne obyčajna čierna matna kabelka na zips by sa mi teda nepačila

kla.ra

baby, LV sa mi pacia len niektore, take decentnejsie, asi aj preto guess kabelky moc nemusim, su take velmi "precackane" podla mna... guess je tazke najst jednoduchu bez vacsich praciek, lesklej koze, vozorov...

monika+íá

lv ja viem ze je to malo za original preto ma napadla tato tema ze ako to vie kto rozoznať. mam tiez lv kabeločku tu poche malinkua stala ma okolo ma priblizne tolko ako oni pytaju za vraj orig velku. a z guess suhlasim su to krasne kabelky za dobru cenu