louis vuitton

Príspevok v téme: louis vuitton
monika+íá

dobry den baby, bola by som rada keby ste poradili ako poznate pravu vuittonku cez nakup na internete. ja som nasla jednu vuittonku ktora sa mi pači, pise sa ze ma kartu pravosti, ale troska ma zarazila cena &/osemtisic tristo korun/ a to sa mi vidi na vuittonku malo. akek mate skusenosti s kabelkami tejto značky

monika+íá

viem ze nie kazdy ma na vuittonku, ale su aj lacnejsie kabelky, napr mam velmi rada značku guess, alebo hocijaku kabelku , len nie napodobeninu...

monika+íá

veverqa dovolim si nesuhlasiť. pretoze vela zien si nekupuje vuittonku koli tomu aby ohurili okolie a aby kazdemu hovorili ze je to fakt original. ja ju chcem predsa pre seba nie pre inych. a ludia čo ma poznaju si určite nebudu mysliet ze je to lacna napodobenina a ostatni ma nezaujimaju. viem ze je jednoduchsie a lacnejsie si kupiť napodobeninu a v tych prepracovanejsich kopiach to ani nezistite lenze mne to moja povaha nedovoli. je ine fake tričko a ine je fake kabelka.ja mam taky zaklad kabelka, opasok, hodinky a dazdnik. keby som si kupila napodobeninu tak by som sa citila ako opica v drahych satach, ktora je pod nimi stale len opicou

nice1

veverqua v tomto mas teda pravdu..napriklad ja som raz v meste videla jednu holku co mala kabelku LV a hned prve co ma napadlo bolo, ze urcite je toto original? proste hned ako som ju zbadala som pochybovala ze to nebola len napodobedina..cize mna to napadlo tiez...Totiz sme male mestecko a tu som v zivote na nikom taku znacku nevidela a ta holka bola povedala by som uplne obycajne oblecena, a ta kabelka sa k nej akosi nehodila neviem..tak som hned pochybovala...Keby to vidim na babe napriklad v Bratislave tak asi nepochybujeem, ale tu na dedine:))..

veverqua

Vuittonku by som si nekupila uz len z jedineho pragmatickeho dovodu: tych napodobenin konkretne tejto znacky je tak neuveritelne vela, ze keby som mala aj original, vsetci ho budu pokladat za lacnu napodobeninu a strati tak uplne hodnotu, a mne bude luto tych vyhodenych tisicok a po case ma asi omrzi kazdemu vykladat, ze je to naozaj original, ked si aj tak kazdy hned pomysli, ze je to fake. Fakt to nema zmysel.

monika+íá

kamarat mi zas radil ze su rozne druhy imitacii, su tie take za styri stovky za tisicku aj za pat, vraj zavisi od toho ako velmi je ta imitacia autenticka

monika+íá

ako pisala happy vuittonka je kralovna kabeliek, su velmi vkusne a stale moderne, niektore kabelky hoci su velmi drahe podliehaju stale novym modnym trendom, tieto si zachovavaju svoju tvar...
nice ja sa do toho az tak nevyznam mam len jednu maličku vuittonku, ale na original strankach som nenasla take lacne. a nechcem vycalovat osem tisic za nejaky fake, preto ma zaujimalo ako to rozoznat, dneska uz sa falsuje vsetko takze verim tomu ze sfalsovat aj stitok originality nie je ziaden problem . citala som nejake stranky ohladom pravosti tychto kabeliek a vraj smerodajna je aj cena, je to rozpisane aj na mmb. tu pani som kontaktovala ohladom tej kabelky, povedala mi ze su dovezene z ameriky, lenze značka ako je vuitton nema take akcie ze by boli cenove rozdiely take obrovske, preto mam velke pochybnosti. ziadala som tu pani o kartu originality ktoru tvrdi ze kabelky maju aj detailne foto stitkov autenticity ale dostala som od nej len fotky určite stiahnute z netu ktore su velmi male na to aby sa dalo prečitať viac ako lv, a kartu originality mi poslala tiez ako stiahnutu z origos stranok len odfotenu knizočku. vsetky podla nej detailne foto su velmi maličke, ved kto by chcel mozem preposlať

nice1

ahoj monika..ja som tiez jeden cas patrala po takych kabelkach..tebe sa zda 8tis.malo za nu? je mi jasne ze tieto kabelky su velmi drahe, ale ako som hladala ja, tak som nasla internetovy obchod z oblecenim a doplnkami dovezenymi zo zahranicia a mali tam vuittonky tusim najdrahsie za 5,6 tis.A to ako vraj boli prave, pochybujem ze by seriozny eshop predaval dake napodobeniny..bo to nebol ziaden bazar kde hocikto predava hocico..lebo v bazaroch som videla "vuittonky" aj za 1200sk:D a to bolo aj vidno ze tie obrazky boli uplne totalne ine ako na tych za 5tisic korun, takze tam som to rozoznala ze su neni prave, inak neviem:) aj mna by to zaujimalo:)

igua_

dakujem monika+íá. nemala som v umysle nikoho urazat. myslim, ze som ani nic take nespravila. a nema zmysel sa rozculovat nad nazormi ludi, ktorych ani nepoznas.
a k tvojej odpovedi...tvoj nazor sa mi velmi paci, dava zmysel...ja mam v podstate rovnaky. a este sa chcem spytat, preco prave vuitton?