Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podobny pripravok revalidu

Príspevok v téme: podobny pripravok revalidu
ehmehmehm

zdravim chcem si kupiť tablety revalid,pretože po kožnej chorobe vlasov mi uplne vlasy zredli mam skoro až pleš..(.som chlapec mimochodom :))
poradili mi tento revalid,,lenže počul som že vela ludi po nom zvracia a ze mava zavraty,,,tak neviete niečo ine? volačo podobne existuje ale neviem ako sa to vola

a mam tak isto kupiť aj daky šampon od revalidu? z toho by som zvracat nemal xD
teda chcel som poradit tablety podobne revalidu pripadne učinejšie an ie velmi drahe.,
dik moc

monro

Ja som brala Revalid a musela som ho vysadit, lebo mi byvalo zle od zaludka. Existuje Bioscalin, tiez tabletky (aj tinktura, sampon a pod) a potom este odporucam sampon Salon Textures. Ten stoji asi 700 korun, mne velmi pomohol.

kiki

Podobny Revalidu je Revitalon, ten vyraba tusim nejaka ceska firma a je podstatne lacnejsi, obsahuje tie iste latky,dokonca niektore aj vo vacsom mnozstve.

farmaceutka

Vypadavanie vlasov typicke pre muzov (androgenna alopecia) sa da ovplynit najlepsie pouzivanim lokalneho prostriedku s obsahom minoxidilu, u nas Neocapil a Regaine (Regaine sa vyraba v dvoch koncentraciach, Neocapil je slabsi), ale pozor-padanie vlasov sa neda uplne zastavit. Takisto na miestach, kde vlasove cibulky uz zanikli, sa vlasy uz neobjavia. Tento typ plesatosti je dedicny. Okrem toho sa da uzivat v nizkej davke ucinna latka finasterid (pripravok Propecia), ktora ovplyvnuje metabolizmus testosteronu a DHtestosteronu, neviem vsak, ci je u nas dostupny. Z rastlinnych pripravkov je pre muzov este urceny Folixil v tabletkach a sampone, ucinnost neviem posudit, vzhladom na to, ze uvedene pripravky sa musia uzivat stale a nepretrzite, inac dojde k padaniu vlasov tak ci tak.

Mimi323

Zbytočne vyhodené peniaze! Kamoška dávala revalid na rozbor a vôbec neobsahoval tie účinné látky, ktoré boli písané na obale.

ehmehmehm

chapem ked ma niekto pleš,,,ale ked mne to sposobila kozna choroba ,,tak to by sa malo dako dať nie? lekar revalid odporučil

adka000

revalid je o nicom mojmu synovy vobec nepomohol ,vlasy ma hrozne riedke musi sa strihat na kratko lebo zacina mat plesinu. aj ja by som velmi chcela vediet co by mu pomohlo aby mu vlasy nepadali.