Rybí olej....a vitamíny

RNG

prakticky vsetky potravinove doplnky sa daju vzajomne kombinovat, vynimiek je len velmi malo.
Zdrojov na rybaci olej je hromada.Zialbohu Slovensko nie je prave dobre doplnkami zasobene a kupovat potravinove doplnky v lekarnach je aj pridrahe aj niekedy zbytocne, kedze lekarne nie su na doplnky a predavanie konkurencie farmaceutikam.
Skus Google.com a tam uvidis, ake hrozne mnozstvo je ich na trhu. Osobne pouzivam vyrobky NBTY(Doctor's trust, Puritan's pride...)alebo Swanson vitamins, NOW a Doctor's Best.

juliša

borovica ja tento rybaci olej by som tiež potrebovala,ale sa neda kupit,v lekarni mi povedali,že sa už nevyraba-byva iba v tabletkach a ten je priliš slaby,kde ho mam asi zohnat -poradiš mi?

borovica

Ja užívam a momentálne mám od fy Jamiesom Omega 3-6-9 je dobrý na veľa vecí, ja som si upravila cholesterol.Môžeš ho užívať aj s ostatnými vitamínmi. Používa sa na prevenciu kardiovaskulárnych chorôb, znižuje a upravuje vysoký tlak, pomáha na dobrú funkciu mozgu, pri reumatických ochoreniach, čistí cievy a iné.