Dá sa z prstovania otehotnieť?

Príspevok v téme: Dá sa z prstovania otehotnieť?
mucu

vjem že sa o tom už veľmi veľa tu popísalo ale chcem len vedieť dá sa z prstovania otehotnieť?... prosím fakt je to súrne... že keď som chalana urobila a on ma potom prstoval... ale šanca že sa spermii dotkol je fakt skoro žiadna len či je šanca byť tehotná, pretože mi už dva týždne mešká menštruácia tak sa veľmi bojím:(

Laurina22

To ma velmi mrzi...ach toto su strasne situacie,drz sa...

Este nie az tak v marci budeme mat noveho...Ale Brunko aj tak zostane stale s nami:-(

hviezda01

:-)ahoj lauri,no momentalne nic moc,mam starku na smrtelnej posteli,tak mi to je strasne luto..:-(((

a ty ako sa mas moja?mas uz noveho psika,ci este radsej nie?

Laurina22

Cau Hviezda no nechcela som si namyslat ze mas mna na mysli tak som sa ohlasila takto:-)))

AKo sa mavas?

Tpch isto je tehula isto

hviezda01

jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis..laurina22...ja som tu uz dlhsie nebola,tk som myslela,ze to ty si pisala te prispevok,preto som tam dodala,ze to bolo myslene ironicky,lbo som vedela,ze ty nie si taka truba..:-))))..xixixi...som tomu dala..prepac mi to..:-)))

hviezda01

leo-pic....a je jedine prispevok zakladatelky,na to sa ani inak ani neda reagovat,ako takymi prispevkami,ako tu uy boli..

Leo....

Laurii, Mucu
ste trapne načo sem pišete take pi..viny? Kto je zvedavy na vase sexualne praktiky? Kravy šlahnute nikoho to nezaujima čo vy a ako robite a potom sa tu idete radiť :-DDDDD