nadmerne potenie + potenie "tam dole"

Príspevok v téme: nadmerne potenie + potenie "tam dole"
tajfunka

vie mi niekto poradit...posledne mesiace trpim nadmernym potenim,predtym sa mi to nikdy nestavalo ale ked sa potim tak zo mna tece z kazdej strany, aj tam dole, stale som vsade mokra jak mys a to aj pri minimalnom alebo ziadnom pohybe..je tu este niekto taky alebo som jedina?som zufala z toho a asi vhodny adept na psychiatri pretoze sa bojim ze zacinam mat z toho zufalstva uz aj psychicke problemy:(

misik

Ahoj tajfunka, mozem ti povedat ze nie si jedina s takym problemoom..ja mam to iste potim sa vsade aj tam dole uz asi 7 rokov a vsetky vysetrenia so ok..do dnes som sa s tym nezmierila ak by ti niekto poradil tak potom hod radu aj mne. lebo ja naozaj neviem co by nam pomohlo...

tajfunka

no tiez mam podozrenie na stitnu zlazu,aj som sa objednala k lekarovi uz na to tak uvidim, ale moj obvodny lekar mi povedal ze to nevyzera na stitun..a potili ste sa aj tam dole?mna hlavne to deprimuje:(,na tie ostatne casti sa da este nejaky ten krem pouzit,driclor ci co to je...:)

n..

ahoj aj ja som sa potila a mala som to zo štitnej žlazy.. choj k tvojmu odbornému a popýtaj sa na nu nech ťa pošle k endokrinologovy a ten ťa prešetri:)

n..

ahoj aj ja som sa potila a mala som to zo štitnej žlazy.. choj k tvojmu odbornému a popýtaj sa na nu nech ťa pošle k endokrinologovy a ten ťa prešetri:)

angie13

ahoj.no je pravda,ze to moze byt aj zdravotny problem, ale ja som sa tiez potila v podpazusi a tiez aj v zime, dost to prekazalo. Zacala som pouzivat Driclor a odvtedy sa nepotim..neviem mozno je to aj troska skodlive alebo tak, lebo to obsahuje alkohol, ale povedzme si narovinu, co v dnesnej dobe neskodi,

niekto

uvedom si ze potenie je pre ludsky oganizmus strasne dolezite
organizmus sa tym zbavuje skodlivych latok a reguluje teplotu
potenim sa znizuju ucinky starnutia a to ovela viac ako akym kolvek kremom
to ze sa potis je prirodzene

poradim castu sprchu pripadne sa neobliekaj tak aby s teba tieklo :o)