sex a menzes

Príspevok v téme: sex a menzes
biba

prosim poradte - ake rizika ma sex pocas menstruacie? kedy a ako moze vzniknut infekcia, ako jej predist? mozem otehotniet pocas menzesu? znizuje sa riziko otehotnenia ak mam menzes? ako je mozne, ze mozem otehotniet pocas menzesu, ak v mojej maternici nie je vyhovujuce prostredie pre vajicko (lupaju sa steny maternice)? mozu byt uvolnene dve vajicka tak rychlo za sebou? dik za odpovede

tanulik3

biba, nemusíš sa báť milovania počas menštruácie. Nie je to zdraviu škodlivé, ak si ovšem ty sama presvedčená, že to chceš aj počas útoku červenej armády, ale hlavne by si nemala zabúdať na väčšie riziko infekcie práve v tomto období! Preto by ste obaja mali dodržiavať prísnejšiu hygienu. Pred a po milovaní !dôkladne! umyť čistou vodou nielen pohlavné orgány, ale aj ruky... Predsa aj ony sú nástrojom pri milovaní. :-) Otehotnieť môžeš skutočne kedykoľvek počas nechráneného styku, teda aj pri menštruácii. To, že práve krvácaš, ti nezaručí chvíľkovú neplodnosť. Veď si vezmi len to, koľko detí, splodených počas menštruácie behá po svete. :-) Máš, každá žena, má dva vaječníky a oba pracujú raz za dva mesiace. Jeden mesiac krvácaš z jedného vaječníka, zatiaľ čo v druhom dozrieva nové vajíčko, ktoré kľudne môže byť oplodnené. Druhý mesiac je to opačne. Takže nezabúdaj na ochranu. I keď znížené riziko pred otehotnením tam byť môže, ale nespoliehala by som sa nato. Veľa šťastia. :-)

msaj

a čo tak HAK? previdelný cyklus, ktorý si môžeš upraviť podľa toho kedy sa stretnete, kratší čas menštruácie... a bez rizika otehotnenia

biba

no mne trva menstruacia 7 dni a mam cyklus 21 dni, tak je to trosku ine... najma ked sa s nim dlho nestretnem a vyjde to na taky den ked to mam...

johi

hmmmm...vela otazkok,ale ja by som to pocas menstruacie nerobila-ved 5 dni sa zvladne a este je tu asi 32 volnych,tak preco???