Častá masturbácia

Príspevok v téme: Častá masturbácia
ngasdkjgh

Cavte mam 17 a uz od 14,5 priemerne 1-2x za den masturbujem a stale musim. Ked nemasturbujem 2-3 dni ma chyta az stres , ci depka, nervozita. Chcel by som sa opitac či ta neprehanam, Ci je to zrave a ci si tym neak neposkodzujem. Mam uz aj nocne mori, ze ked dovrsim 30 sa mi nepostavy. Pls poradte mi a len seriozne odpovede. Dakujem.

PainYahiko

Hovoríte že častá masturbácia je zdravá? Neviem.. Spermie obsahuje veľa proteíny čoz je z našich živín. Čo keď vysypeme všetke živiny Z tela len zo vyprodukovani spermií?:-D prosím poraďte

Ki

Keď som chodila na ZŠ tak som bola v piatej triede a jedna spolužiačka bola posadnutá sexom
Pozerala sexuálne videá kde sa masturbujú
Nakoniec sa aj ona začala
Raz sme ju všade hľadali lebo sme sa so spolužiačkami dohodli že pôjdeme spolu domov
Prehľadali sme celú školu až sme išli na WC a tam sme ju hľadali
Nakoniec sme ju nachytali ako sedí na jednom WC a tam sa masturbuje ale doslova lebo mala prst vo vagíne a my sme tam až skoro odpadli a ona nemala žiadne vysvetlenie
Raz nás aj zo spolužiakom zavolali do kríkov(štvrtá trieda) tam sme museli hrať fľašku keď bola na rade ona a spolužiak tak sa aspoň poľhodinu bozkávali a ešte aj jazýčkovú
Tieto zážitki mi zostanú do konca života

horvath

ahojte mozte mi poradit masturbujem skoro kazdy den..a mam 18 rokov us chcem sa opitat či sa spermie neznižuju na tolko ci stoho nemože vzniknut ýe nebudem neplodny v priemernom čase to mam rad aj ket mam frajerku toje velmy lakave som us nato zviknuty prosim poradte mi kto to vie..dakujem

gege

Masturbujte kolko chcete!!!
Nemá to ziadne negativne ucinky, skor opacne - ved si pozrite nejake clanky. Seminiky su hotova tovaren na spermie :D Dokazu ich znova obnovit, skratka ich vyrabaju. A preco by sa od toho nemal postavit... to fakt nechapem.

277zuzka

Ja som bola na tom zavisla. ale uz som sa z toho dostala.kto cche pomoct tak mu rada poradim.napiste mi na nick na pokeci 277zuzka

Anoým ;)

Ahoj :) mam 14 rokou a nemislím si žeby ti to malo nejak ubližit :D alebo pod. :D
Ja niekedy aj 4-5 krát denne :)

loulu

Som ženaty a predsa si 3x za tyždeń si vyhonim a nevadi to ani manželke,pohľad na mna ako si honim ju dokaže natoľko vzrušiť že sa bez ostychu prida a onanujeme spoločne a spolu dosiahneme aj orgazmus.