Dermacol-vase oblubene vyrobky a vyrobky ktore nemusite

Príspevok v téme: Dermacol-vase oblubene vyrobky a vyrobky ktore nemusite
kape

cawko baby!pouzivate Dermacol???Co vas prekvapilo a co vas sklamalo?

Taakze mna prekvapili spirali,make-up 24H a takmer cela dekorativka!
Dobre su aj veci na plet-cajovnikovy rad na akne.

Co ma sklamalo bol ten make-up na akne s cajovnikom,napriek tomu,ze ta cistiaca sada podla super,ten make-up uz nie!

A napriek tomu,ze TAKMER vsetky spiraly mi sadli,nasla sa aj vynimka-elite lashes taka ruzova,na dlzku,predlzuje celkom dobre,ale rychlo vysycha a kefka je taka divna...

Ale aj napriek tomu mam dermacol najradsej so vsetkych znaciek,je lacna a pritom tak kvalitna,dekorativka sa moze rovnat Max Factoru!!!Dokonca v minulosti predal dermacol max factoru patenty na neake make-upy!!!

Chcela by som vyskusat este make-up easy matt-zmatnujuci s pudrom skusali ste?
A este ci niekto neskusal hydratacny krem na tvar s efektom jemneho opalenia
///////
Dakujem,za odpovede:)

levicaaaa

čaute kočky, ja som sinedávno kúpila špirálu Dermacol 3 in 1, a je celkom fajn, ale chcela by som sa spýtať, či máte niektorá skúsenosti so špirálou Elite /taká lesklá ružová/... či je dobrá, či dorbe rozčeše mihalnice a vytočí...

juliana12

Ahojte uz som dost pocula o tom make-upe od dermacolu ten 24 hodinovy je dobry a vydrzi tak ze sa plet neleskne lebo mam problem zohnat fakt dobry make up a uz somk vyskusala rozne :( a este som dost bleda tak ak ho niekto pouziva a vedel by mi poradit budem rada.dakujem

angelus

Najlepší púder, čo som kedy mala bol od Dermacolu fixačný púder 20g...balenie dlho vydrží, a je naozaj perfektný, pretože mi vôbec nerobí masku ako všetky kompaktné púdre....je skutočne len na to aby zmatnil pleť..takmer ho nieje vidieť....a naozaj s ním make up oveľa dlhšie vydrží

Faithka

Ja mám Make-up ten s čajovníkom, ale zdá sa mi trocha mastný, ale celkom v poriadku. Potom mám Matte Cover, ten zmatňujúci make-up aj ten celkom môže byť, lenže ja mám suchú pleť, a skoro žiadny make-up mi nerobí na 100 % dobre, čiže na mojej tváre je stále hocaký make-up viditeľný. Neviete mi poradiť make-up od dermacolu, prípadne od inej značky je dobrý na suchú pleť? A samozrejme, ju mám aj aknóznu :(

A čo sa týka púdrov, mal niekto už COMPACT POWDER?? zdá sa mi byť celkom dobrý, a je za dobrú cenu, tak neviem či si ho kúpiť. A niekedy sa mi zíde aj púder, pretože si keď si dám krém a na to make-up, darmo, že mám suchú pleť, T-zóna sa mi leskne. Prosím Vás, poradte mi. Budem veľmi rada. Vopred Ďakujem
=)

kukikuk

ja som pouzivala DERMACOL kremy Age Control 25+ a boli skvele, teraz mam tie s perlami PEARL ELIXIR tusim a su opet skvele (mam normalnu az zmiesanu plet). Su lepsie nez vsetky ostatne co sa daju kupit v drogerii. Vyborna je pletova voda aj ocne tiene

aluska1

nema niekto skusenost s tymi 3 novymi kremami dermacol juicy and beauty?hydratacne a zvlacnujuce?celkom ma zaujali, chcela by som kupit ale rada by som sa nieco o nich dozvedela

papaja

ja mám od Dermacolu satin base a je super,lepšie sa nanáša make up a aj dlhšie vydrží a tiež mám ten 2v1 tonovací make up a celkom OK aj ked lepší sa mi zdal ten 24h ale od toho som mala len vzorku

Petuska B

Michala je to možné, preto vždy, keď si kúpiš nový krém alebo získaš nejakú vzorku, si daj kúsok na predlaktie a počkaj 24 hodín, či nevznikne alergická reakcia. Je to lepšie ako potom znášať následky na celej tvári. Skús si dať Ditiaden alergická reakcia by mala odznieť ak teda nebudeš opakovane nanášať krém, ktorý ti ju spôsobil. Ja mám s totu značkou dobré skúsenosti a hoci mám citlivú pleť a na všeličo som alergická, ešte sa mi nestalo, aby som mala z ich kozmetiky alergickú reakciu, ale každý človek je iný. Mne to problém nerobí a tebe môže.

pre dermacoll- Zoštíhľujúce krémy a krémy na Celulitídu od tejto značky, sú veľmi dobré, ale ak chceš vidieť výsledky skôr ako o mesiac, poradím ti jeden trik- natri sa nimi pred cvičením a tiež večer pred spaním. Napr. stehná a zadok si natri pred tým ako sadneš na bicykel, bruško pred tým ako spravíš aspoň 100 brušákov. Určite to pomáha, najmä pokožka je krásne hladká a jemná.

Čo sa týky krému Pearl elixír ja som si kúpila nočný krém a používam ho už asi mesiac a som s ním veľmi spokojná, pleť je jemnejšia, mladšia, nie je uvädnutá ale skôr plná života. Proste je viditeľný rozdiel pred a teraz.

Michala11111

čaute baby nemáte niekto skúsenosť s alergickou reakciou na krém dermacol na tvár. Totiž ja som si kúpila časopi už neviem evu alebo emu a tam bol začala som ho používať a neviem či to mám z toho alebo z niečoho iného proste mám hrozne pupákovú tvár a na krku som celá posiata červenými pupákmi. Má niekto podobnú skúsenosť??