Dermacol-vase oblubene vyrobky a vyrobky ktore nemusite

Príspevok v téme: Dermacol-vase oblubene vyrobky a vyrobky ktore nemusite
kape

cawko baby!pouzivate Dermacol???Co vas prekvapilo a co vas sklamalo?

Taakze mna prekvapili spirali,make-up 24H a takmer cela dekorativka!
Dobre su aj veci na plet-cajovnikovy rad na akne.

Co ma sklamalo bol ten make-up na akne s cajovnikom,napriek tomu,ze ta cistiaca sada podla super,ten make-up uz nie!

A napriek tomu,ze TAKMER vsetky spiraly mi sadli,nasla sa aj vynimka-elite lashes taka ruzova,na dlzku,predlzuje celkom dobre,ale rychlo vysycha a kefka je taka divna...

Ale aj napriek tomu mam dermacol najradsej so vsetkych znaciek,je lacna a pritom tak kvalitna,dekorativka sa moze rovnat Max Factoru!!!Dokonca v minulosti predal dermacol max factoru patenty na neake make-upy!!!

Chcela by som vyskusat este make-up easy matt-zmatnujuci s pudrom skusali ste?
A este ci niekto neskusal hydratacny krem na tvar s efektom jemneho opalenia
///////
Dakujem,za odpovede:)

resetka

Ja pouzivam skoro vsetky make upy z dermacolu okrem toho na akne,nakolko nemamaknoznu plet.Super su tie natural,alebo ten 24 hodinovy.Cislokupujem 2-3,som tmava,takze 1 nie je pre mna.Nato si dam ten zmatnujuci kryci puder s hubkou a tvar je dokonala.Tiez pozivam denne,nocne kremy dermacol s morskymi riasami ahlavne ocny krem.Stoji iba okolo 115Sk a vydrzi ti velmi dlho,je ho tam vela.

lilly2

aj ja lubim dermacol :-) maskara magnum eyes je neprekonatelna. Make-up pouzivam ten 24hodinovy a je fajn. Uz som mala aj natural way makeup, ten skor v lete pouzivam, a zda sa mi este lepsi ako ten 24hod. Pouzivam od nich aj pletovu kozmetiku..teda nieco. Najlepsi je Perfect cleanser 3v1. Trosku ma sklamalo telove mlieko aquadream... nie je zle,ale ani nic extra. A ma dost divnu vonu. Ale , ak by som mala povedat jedinku vec, co je z dermacolu najlepsia, tak su to jednoznacne lesky na pery...krasne farby, hydratuju a dlhooo vydrzia na perach. Preto ma aj tak potesila specialna valentinska edicia... jedno srdiecko mam uz aj doma :-)) kape, dik za link.

slnecnica

no, v lete používam aj jednotku aj dvojku, ich miešam, pretože predsa trošku sa opálim, ale nie velmi takže samotná dvojka by bola pre mna pritmava:-)

slnecnica

presne tak dermacol je super:-)ten 24hodinový hypoalergenny makeup je dlho ten moj naj:-)používam odtien jedna, lebo som totál bleda.z dermacolu mám velmi rada aj špirály,napr.magnum eyes...aj ta rada s cajovnikom na akne je velmi dobra, ale pravda,že ten make up na problematickú plet bol pre mna nepouzitelný divne smrdel a bol príliš mastný.

kape

ja som tiez mala v minulosti ten 24H make-up a rozmyslam ci ho nekupit znova!Ale neviem,ze ktory odtien si mam vybrat.Ja som taka snehulienka,ale zase v lete sa dokazem pekne opalit,tak neviem ci odtien 01 alebo 02

resetka

Moje slova.Tiez kupujem iba tuto znacku,najma make up.Mam citlivu plet,preto sa bojim hocico ine skusat.Dokonca mi z viacerych zdrojov-teda od slovovzatych odbornikov na kozmetiku bolo povedane,ze tato znacka nema konkurenta,ze ine,hoc aj drahsie su onicom,dokonca niektore zeny s inymi znackami maju problemy,ale ze Dermacol je super kvalita a najma bomba cena.Jedno je pravda,ze kvalitne a spolahlive su jedine stare,overene nase a ceske znacky.Tym sa riadim aj ja a zatial nemam ziadne problemy.Minule som si skusila kupit Rimmel make up a skoncil v kosi.Vyhodila som zan skoro 300Sk a zbytocne.Takze nikdy viac nejdem skusat inu znacku!