odfarbenie z prirodzenych velmi tmavych vlasov

Príspevok v téme: odfarbenie z prirodzenych velmi tmavych vlasov
salonka

no, zafarbila som si vlasy na cierno samponom ale asi pred pol rokom ale kedze vlastne mam velmi tmave tak to dost spliva a chcela by som si dat zosvetlit lebo zijeme len raz a chcem ako by to vyzeralo keby som mala bledohnede..tak som rozmyslala ze si dam melir husty a potom si zafarbim na taku farbu aka sa mi bude pacit ale neviem ked mi peroxid chyti na zlto a potom to pojde horsie

adoree

kyky,

na orieskovu to pojde aj bez predchadzajuceho zosvetlenia, ale to by Ti musela urobit kadernicka. Vo farbach z obchodu je oxidant s nizkym percentom, ten Ti ich tak nezosvetli, aj ked si taku farbu kupis. Ten Ti stiahne maximalne jeden odtien.

Karin

kyky

no ja mam prirodzene tmavo hnede vlay....chce, si ich zosvetlit na orieškovu ...alebo taku svetlu hnedu...mam si asi dat peroxid a potom zafarbit alebo hned zafarbit na tmave to nepojde či?...poradte---diky

ninka21

ja som mala cierne vlasy 8 rokov,pred Vianocami mi preskocilo,ze chcem svetle,stiahla mi ich peroxidom ,ale nemysli si,ze aj ten peroxit ti stiahne vsetky vlasy,ja som si myslela,ze ano...celu hlavu som mala oranzovu a ja ich mam dlhe a dalsiu polku tmavu a vobec mi to nestiahlo,do toho mi dala hnedu farbu a melir...tak vlasy som mala hnedo-cerveno-oranzovo svetle....potom som isla este raz a zase nic....vysolila som 3500sk a to som mala uplne,ale uplne znicene vlasy a este chrasty na hlave...to mi nestacilo a chcela som docielit vysledny efekt a isla som este raz a zase nic...tak som sa nasrala a mam znovu cierne...:)))a momentalne sa o ne dost staram po tej zatazi...davam si 2 zltka s olivovym olejom...je to fakt super..

salonka

ale neviem nechcem mat uz taketo tmave vlasy lebo potom som taka nevirazna preto chcem bledsie rozmyslala som ze by som si kupila aspon tu farbu na tmave vlasy napr. tu luminance 855 alebo palette gk5 ach poraddte kocky

anjelik

No co by bolo...tak ti to zacne vyrastat...ved prave preto je to blbe,,lebo je to skarede ked to vyrasta....ale da sa to spravit tak aby ti to nebolo vidno ked to vyrasta..povedz kadernicke,,,ale vsak vlasy rastu tak cm za mesiac,v zime pomalsie..takze melir sa da do farbit...

tyrusqa

ahoj,ja som mala uz dvakrat stahovane vlasy..ale neradila by som ti to a mozem len zopakovat,to co som tu raz pisala,ze mas dve moznosti: bud budes mat vlasy svetle a seno,alebo tmave a ako tak zdrave.mne to robila kadernicka,stalo to 4tis.a to som si myslela,ze kvoli tej cene,vlasy ostanu zachovale..je to vsak hlupost..vsade musi ist peroxid..a ta chemia..lebo inak ti nema co tu farbu vygumovat.este zavisi,aky mas vlas..pokial mas velmi suchy tak by som to v ziadnom pripade neodporucala,lebo suchy vlas neznasa chemiu.pokial normalny..tak je to este oka..a mozes..ale ajtak ti to trochu znici vlas.

anjelik

ahoj..ja ti radim nedavaj si melir,uz to nieje moderne a vysusuje vlasy..pokial chces mat svetlejsiu faru vlasov a ty mas takmer cierne,radim ti dobre,chod ku kadernicke,lebo ja mam svoje vlasy tiez dost tmave a skusala som si dat svetlejsiu hnedu-orieskovu farbu,no nechytilo mi to dobre,mala som stale tmave=(...priroda ti nadelila tmave vlasy to znamena ze ti pristanu.drzim palce =D