Porucha erekcie...

Príspevok v téme: Porucha erekcie...
eqqe

No tak po 8 mesiacoch vztahu z mojou priateľkou sme sa rozhodli pre pohlavný styk,ja mam 17
ona ide mať 16 (viem že je to možno pre niekoho málo ale obidvaja to už chceme )Problém nastal keď sme to už mali robiť,proste sa mi nepostavil...bolo mi to dosť trápne a ju to tiež dosť mrzelo,neviem proste prečo mi to nešlo,posilňujem už 1
,5 roka a je možné že to mám kvôli tomu (možno nemám testosteron kvôli tomu alebo čo,ale v 17 si myslím že by som ho mal mať dosť...)bol som aj dosť v strese pretože to malo byť prvý krát,pre mňa aj pre ňu...chceme to skúsiť ešte raz ale mám strach že zasa zlyhám,chcel by som teda vyskúšať viagru alebo niečo podobné aby som mal erekciu istú,len neviem či je to pre mňa vhodné a kde vlastne niečo také zohnať.

l_O_l

je to sice stara tema,ale doplnim tu nieco z vlastnej skusenosti.tiez som bral proteiny zo zaciatk ubolo vsetko fajn,no postupne to bolo horsie s erekciou.prestal som ich brat a erekcia bola opat super.a viem,že vela ludi povie,že su to proteiny.kt. su v strave,že aj z mlieka by mi potom nestal,ale je to blbost,lebo su to chcemicky vyrabane a obohacovane o nejake "super uzasne" latky :) a co sa tyka cvicenia tak to je blbost pretože pri cviceni sa dviha hladina testosternou,ciže urcite to nie je z toho.

house

A znovu ti sportovci vykonny na bojisku slabi v posteli.Je to dan za svaly.Netreba do seba strkat ziadne drogy na rast svalstva a podporu vykonnsti a sily.Lexaurin ,ved to je diazepam ten tiez utlmuje aktivity, nechapem kto mu dal diazepam a naco.Je to navykove svinstvo a Boh varuj na to alkohol.

moncici

Ahojte potrebujem len radu mam priatela ktory robi thajsky box a uz asi rok bere creatin kazdi den inak sa stravuje zdravo ma 22rokov a trosku ma trapi ze ma problemi s erekciou.ako mu pomoct???????moze popri creatine brat aj tabletky na podporu erekcie??a este berie tabletky na ukludnenie konkretne lexaurin...

house

Beh je priaznivy na erekciu pretoze aktivizuje pohlavne organy priaznivo posobi na tvorbu muzskych hormonov, na psychiku a vsetko co suvisi s dolnymi koncatinami teda aj penis.Pri kulturistike dochadza skor k nedokrvenie
penisu lebo vsetka krv ide do zbytocne velkych svalov a penis sa scvrkava

eqqe

No takže berem ten Nitrix ale už aj stým prestávam teraz inak nič.Pred pol rokom som bral Kreatin a nejaké Proteiny (čo si myslím že by na erekciu vplyv mať nemali) zasa aby ste si o mne nemysleli že som na steroidoch alebo čo :D...A prečo má to behanie pozitívny vplyv na erekciu?to som ešte nepočul.
A dakujem za rady...

stixx

rozne doplnky pouzivane pri cviceni mozu mat kratkodobo pozitivny vplyv na erekciu z dovodu lepsieho prekrvenia koncatin, no dlhodobo moznu zapricinit vznik impotencie... takze ja osobne by som neodporucal

kvakinko

Moze to byt kludne zo stresu.Ako tu uz Dr.House napisal,tak je lepsie na penis behat,ako posilovat. Z veci na posilovanie,by tomu mohol pomoct mozno len Nitric oxide,alebo arginin.

house

Treba povedat celu pravdu a len pravdu
ak pouzivas nejake blbosti aby Ti rastli svaly pri cviceni tak sa necuduj ze Ti nechce potom docasne vzrast ta panska ozdoba medzi nohami neposiluj je to blbost radsel behaj potom Ti bude stat ako sviecka.