Zabaly na vlasy

Príspevok v téme: Zabaly na vlasy
faith

Ahojte,
poznate nejake osvedcene dobre zabaly na vlasy? Take co praktizujete a su dobre. Na nete som nasla par, ale s prisadami, co ani nemam kde zohnat :-/. A vlastne ani neviem, aky si dat. Mam suche konceky vlasov, polamane, a vlasy nemam najhustejsie, tak sa snazim nieco s nimi porobit. Odstrihla som si dnes pekny kusisko, kedze s tymi koncami by neslo robit aj tak uz nic a teraz by som ich chcela nejako prebrat k zivotu a pravidelne sa o ne starat. Nejaka rada, prosim? Klasicky zabal olivovy olej+zltko+med? V akom pomere? A kolko si to nechavate? Nanasate na konce, alebo na cele vlasy? ESte ake poznate? Dajte prosim vediet. Dik

ntenis

Ahojte..muze ty mi poradit..kokosový olej..nebo zábal na vlasy..jak se používá?nanáší se na neumyte vlasy..a nebo musím si umýt vlasy a potom dát zábal?dava se na suché vlasy a nebo na mokré?

sona8512

ja pouzivam tiez kokosovy olej a striham horucimy noznickami, nestiepia sa konce z nich, ako vyzivu si este davam amitamin® Hair Plus, vlasy mam huste a aj padat mi prestali, su aj pre alergikov vhodne

lendy777

ja pouzivam uz dlho dlho stary klasicky recept a to je: olivovy olej,vajicko a med. Robim si kazdu nedelu po 1-2 mesiace a potom si toto iste urobim,len plus citron.citron staci raz za mesiac,ci dva...
vlasy som uz par krat stahovala z ciernej na blond,alebo medenu a s tymto som mala vzdy vlasy naporiadok po stahovani. Su to veci ktore mate kazda doma.

akinom291

AHOJTE kokosový olej používam ako zábal na vlasy dávam si ho raz za mesiac. dám ho na teplé miesto aby sa roztopil namočím si prsty a nanášam po celej dlžke vlasov potom prečešem s tenkým hrebenom aby sa dostal všade nedávam však velmi vela.Potom vlasy zabalím do alobalu.Nakoniec si dám este do igelitového sáčku aby sa mi čo najviac zohriali + sem tam fenujem. čím väčšie teplo tým lepšie sa zapije do vlasov a má lepší učinok:).. nechám pol hodinu niekedy aj hodinu potom dôkladne zmyjem šamponom aj dva krat! ked sa mi vlasy sušia tak si dávam na vlasy trochu olejčeku na vlasy čo bežne kupite v drogeriach prejdem po celej dlžke vlasov prečešem a konečný vysledok je super! vlasy su jemnejšie krajšie a krásne sa lesknu:)

Mirks

Trošku pozde, ale kokosový olej zohnáte v DM pri prírodnej kozmetike :) BIO Purity Vision Kokosový olej je skvelý :)

janka_22

ahojte, ja som pred pár dnami vyskušala zabal na suche vlasy-žltok, pár lyžíc medu a olivový olej, a som milo prekvapená ako mi pomohol. mám jemnejšie, hladšie vlasy... doteraz som ešte zo žiadnej masky nepostrehla takyto rýchly učínok. tento zábal odporučam, hlavne na vysušené vlasy napr. aj po melire, odfarbení... Najlepšie je naniesť na šamponom umyte, uterakom vysušené vlasy, nechať pôsobiť v teple (zakryť vlasy igelitom a nato teply uterak, alebo hrubu čiapku), a nechať min. 30minut alebo dlhšie ak je čas. potom zmyť vlažnou vodou a nechať voľne usušiť. A na zlepšienie kvality a proti vypadavaniu mam osvedčene kapsule Revalid, nieje to najlacnejšie ale tiež mi to viditeľne pomohlo

Baja22

co viem ja o olivovom oleji tak ze je uplne uzasny na vlasy,na plet,na nechty, no proste ze to je zazrak... tak som raz vyskusala ten zabal s olivovym olejom s medom a citronom a mozem povedat ze som mala uplne hnusne vlasy. mala som ich suchsie ako predtym a mala som ich nejake zlepene no proste hruuza. a doteraz nechapem preco si ten olej tak vychvaluju

mirka 23

kaciatko, presne. Vlasovi profesionali potrebuju zarobiť, tak nemôžu propagovať obyčajný olej, či už je to kokosový alebo olivový. Poznam to aj na svojej kaderničke. Chodim k nej len podstrihnuť vlasy, takže na mne nezarobí, lebo nefarbim, ale hovori mi ake mam super silnejšie vlasy a nemam už take zničene... a ked jej poviem, že som si dala hennu, tak ona že tak to ti velmi nechytila....
Sesterka tiež bola u kaderničky a tá že jake ma super vlasy a ked povedala, že hennuje, tak ona že henna nie je dobra.