Najlepsia kamaratka chce skusit drogu

Príspevok v téme: Najlepsia kamaratka chce skusit drogu
edie_s.

ahoj. prosim o pomoc! moja najlepsia kamaratka sa mi prednedavnoom priznala ze chce skusit niake drogy. vraj to napadlo jej kamosku. najprv chcela iba extatu ale teraz chce kokain a heroin. neviem co mam robit! ako jej to mam vyhovorit. ona ma uistuje ze sa nic nestane. ale ja sa bojim. dokonca aj nasa spolocna kamaratka ktora brala drogy (piko) dva roky ju v tom podporovala, a radila jej ako a co ma robit. ze jej zozenie atd. za tot ich obydve nenavidim a najracej by som ich nechala poucit sa na vlastnych chybach. ale na druhej strane sa bojim ze ak sa nepokusim jej to vyhovorit a nedajboze to dopadne zle, ze ma to bude prenasledovat do konca zivota. vobec teras nespim.som zufala!!! prosim poradte niekto - (aj ti co mate skusenosti s drogami, je to naozaj tak ako sa hovori ze ak to skusis raz tak v tom zostanes alebo sa stoho velmi tazko dostanes???) co mam robit.ako ju presvedcit ze NIE !!! ...dekujem.

leerka

ok, beriem, ze marisku a mozno piko skusi kazdy...asi ja som jedna vynimka svetla, lebo ma to nikdy nenapadlo....ale kokain alebo heroin, no dievca je huste...spadne do toho ani nebude vediet ako...a ako sa potom vyhrabe ?

figurka

pokial ma rozum skusi prestane...aj mna to tahalo vyskussat rozne veci...ale len take mariska a tak nic take ako je kokain a heroin na tolko drbnuta niesom :-) varuj ju predtym to je vsetko co mozes urobit ked chce drogovat nech si nici svoj zivot ty s tym nic nespravis...

konvalinka

pokym to nevyskusa, lakat ju to bude stale. ja som vyskusala, aj marihuanu- o nicom. len som z toho kaslala a ucinok ziadny a aj extazu, to bolo super! ale mala som len jednu v mojom zivote!

krisha

zalezi od cloveka, ja som vyskusala a stacilo. Mam rozum a nechcem dopadnut ako nejaka troska. Mladych ludi laka skusit vsetko, preto ak si zaumienila, ze to skusi, tak to skusi. Ja neviem, daj jej precitat nejake clanky o ludoch, kt do to spadli, nejake fotky alebo aj tu na zdravi je tema o drogach, tak nech si precita pribehy