Prečo majú cigáni zdravé deti?

Príspevok v téme: Prečo majú cigáni zdravé deti?
lilis

Rozmýšlali ste nad tým prečo majú cigáni zdravé deti? Teraz myslím tých čo žijú v otrasných, špinavých podmienkach, ani hygiena nie je bohvie čo. Zjedia hocičo aj zo smetiaka. Nechodia na pravidelné kontroly v tehotenstve a ani ta strava čo by mala byť v tehotenstve nemajú. Tak ako je to možné, že nemajú deti s razštepom pery, alebo Downov syndróm atď...
Aj teraz sa narodilo jednej ciganke bezdomova pod mostom zdravé dieťa No chápete to?

mmmmmmmmmmm

Cigani maju zdrave deti lebo to maju vgenoch nemaju geneticke choroby.ale ak sa pomiešaju s bielymi tak užaj medzi ciganmisa občac tie chroby vyskytuju.

figurka

jo a aj tak z nich vyrastu taky ako su ich rodicia... nechcu byt lepsimi... neviem oni to maju asi v krvy...aj ked...su vynimky co sa staraju o seba aj o deti aj maju vysoke skoly poniektory aj ucia na vysokych skolach...ale je ich malo..vacsina...no co budem hovorit

figurka

zaza musis mat tazku robotu ja neviem ci by som to zvladla isto vam ich donesu v zlom stave a neviem si predstavit to ich chovanie a tak... ale robite dobru ulohu deti z deckych domovoch su podla mna ako tak prevychovane ...

zaza

musím s tebou súhlasit figurka,ja pracujem v detskom domove a viem v akom stave k nám deti prichádzajú,v osade by boli dávno mŕtve ,o tažko poškodené deti oni naozaj záujem nemajú.

figurka

veru netvrdila by som ze zdrave...hlavne postihnute a tak lebo sa trtkaju medzi sebou oco s dcerou sesternica so synovcom ..neviem tu komunitu tak nesledujem ci sa im rodia deti s raztepom alebo inymi chorobami mozno aj ano len oni sa na to nestazuju neliecia...hlavne ze im to doma lezi a dostanu za ne peniaze...