Prečo majú cigáni zdravé deti?

Príspevok v téme: Prečo majú cigáni zdravé deti?
lilis

Rozmýšlali ste nad tým prečo majú cigáni zdravé deti? Teraz myslím tých čo žijú v otrasných, špinavých podmienkach, ani hygiena nie je bohvie čo. Zjedia hocičo aj zo smetiaka. Nechodia na pravidelné kontroly v tehotenstve a ani ta strava čo by mala byť v tehotenstve nemajú. Tak ako je to možné, že nemajú deti s razštepom pery, alebo Downov syndróm atď...
Aj teraz sa narodilo jednej ciganke bezdomova pod mostom zdravé dieťa No chápete to?

atm

vec sa ma trochu inac.
cigani maju zdrave deti z toho hladiska, ze ziju v nehygienickych a od vonkajsieho prostredia neizolovanych podmienkach, cize maju oproti inym ludom vysoku imunitu. co sa vsak tyka roznych genetickych poruch, tam je ich vyskyt naopak niekolkonasobne vyssi, z dovodu napriklad casteho vyskytu incestu, pozivania omamnych latok atd

pozri-

ja osobne som sa nad tym nikdy nezamyslala...
lebo
-nemam postihnute dieta-skor sa zamyslam nad BIELYMI ktory maju v rodine vazne zdravotne problemi a idu sa posmievat chorym ludom...
toto je skor na ZANYSLENIE...

AdamKrt

To mi pripomina Borata vo filme, ked tocili svoju rodnu dedinku v Kazachstane.

"Toto je moja matka. Je najstarsia zena v dedine." Kamera ukazala pohlad na taku vetchu starenku v satke.

"Ma 43 rokov. Mam ju rad"

:)

jajka001_

ved oni sa preto tak mnozia aby aspon nejake prezili, to mas ako v prirode, suka vrhne 10 steniat, nech preziju tie zivotaschopne. ale zeby sa starali aby mali bezproblemovy zivot to nie. sak nech sa postaraju ako vedia

mate59

to je asi tým, že keď ukazujú zábery z cig. osady v TV,tak tam malé deti behajú aj v zime nahé a človek si hneď myslí, že sú zdravé a odolné.