sex s pannou

Príspevok v téme: sex s pannou
Verča

ahoj vsetci, poradite ? zoznamila som sa s muzom s ktorym sa planujem vyspat, je o vyše 20 rokov starsi.Ja som ale panna, myslite ze mu to bude prekazat a zaujimalo by ma ako na to bude reagovat, neviem ci mu to mam predtym povedat alebo nie, aby som ho neodradila (v nasom vztahu ide viac menej o sex, preskocila medzi nami iskra tak som sa rozhodla ze on bude ten prvy)

janekMY33

no to neviem ci pannu bude chciet asik ta opusti ked zisti ze si panna ale ja ta o ten vencek pripravim ak chces

niekto

kazdy chlap tuzi po panne
z cisto evolucneho hladiska to ma vyznam v tom ze mlada zena ma najvacsiu sancu mat zdrave dieta

chlapi proste po tom od prirody tuzia

viki.16

Niekto

Dakujem ti za rady a dufam ze to bude to druhe inak ako je to nevies chalani maju radi panny alebo skusene?

niekto

pravda je take ze su baby ktore to neboli a nekrvacaju vobec a su baby ktore maju blanu taku hrubu ze ju musl gyn. narezat
v kazdom pripade ked nebudes stresovat dostatoccne sa uvolnis a budes teda aj dost. vlhka tak to dobre dopadne :)

viki.1ž

No ja ani stresovat nebudem neviem dufam ze to boliet nebude ved ked chlapec bude nezny a bude aj trochu opatrny mozno to boliet ani nebude ne nemam ziadne skusenosti takze tieto moje myslieny su len take hypotezy ale chcemvediet aspon pravdu