sex s pannou

Príspevok v téme: sex s pannou
Verča

ahoj vsetci, poradite ? zoznamila som sa s muzom s ktorym sa planujem vyspat, je o vyše 20 rokov starsi.Ja som ale panna, myslite ze mu to bude prekazat a zaujimalo by ma ako na to bude reagovat, neviem ci mu to mam predtym povedat alebo nie, aby som ho neodradila (v nasom vztahu ide viac menej o sex, preskocila medzi nami iskra tak som sa rozhodla ze on bude ten prvy)

mišelka

adriana, ak vieč o tom že bude o vašom sexe hovoriť a hodnotiť to tak by som asi ešte ročku pouvažovala či je pri tebe iny, ked ťa fakt lubi nikdy ťa nezosmiešni že si bola nemožná

adriana

ahojte, tri mesiace som bola s jednym chlapcom, myslim, ze ma lubi, ale on bol taky, ze mal dievcata len na zabavu,spaval s nimi, vyhladaval take miesta, kde chlapom ide iba o sex, kazdu hodnotil aka bola v posteli..no ovori, ze so mnou je to celkom ine, ze mna lubi, dokazal mi to uz viackrat, viem, ze bude stale taky za dievcatami..ale ja som uplne ina, ina ako ostatne baby, ja chlapom nedvolim vobec nic..bojim sa, ze sa im pacim iba kvoli tomu poviem ze som panna,bude mu to vadit, ze pred kamaratmi ohodnoti nas spolocny sex ako strasny, ze si ho vobec neuzil, lenze ja som pri nom v tychto veciahc uplne neskusena..on ma 21 a ja 18..vsetci by si mysleli, ze a modelka ale vobec..

marča

neviem,čo tu všetci stále vypisujete,veď si pozrite dátum,kedy to tu bolo prijaté.Je to skoro už celý rok a nemyslíte,že za ten rok už určite niečo bolo a nebude stále pri pc a čakať kto kedy čo napíše,no nie?

naila

ked uz sa s nim chces vyspat, tak aspon neklam , viac si bude cenit ked mu
povies pravdu narovinu , akoby to mal zistit potom .

love doctor

ak to vazne chces skusit a si rozhodnuta, tak mu to povedz. ja napriklad preferujem ak mi to priatelka povie, nez by som sa to dozvedel pocas. ved vacsina muzov preferuje panny pokial ja viem.

misula

vies verca to mas tak.... mala som podobny problem.. starsi teda nie uz chalan ale muz... vedel aka som a zaludil sa domna prvy.. na sex myslel on aj ked ja som sa radsej teme vyhybala neskor ma to aj napadlo a velmi som vahala ale dnes som rada ze som to ukoncila a ze sme sa obaja spamätali.. neviem si predstavit co by som teraz robila a hoci je to tazke ,skus viac popremyslat a zhodnot si na aky zivot mas vlastne chut.. ja som si vybrala vtedy pre mna zabavu a slobodu a zivot pri takych ako som ja a to aj z casti vekovo.. teraz sa pozname no obaja nelutujeme nase rozhodnutie..daj niekedy aj na rozum.. dufam ze este vcas

jaaaaj

tak ako, verca? uz ste to spravili? :-) moj prvy bol odo mna o 17r.starsi. povedala som mu, ze som panna.. sice sa zlakol, nexcel mi ublizit. sranda, ze sa bal viac ako ja :-) a bol tak krasne nezny! naaadhera

hekate

osobne si myslim ze ked niekomu ide LEN o sex, nemusi to byt zaroven zaluba v divokosti. ved existuju chronicki lovci panien. ale radsej ho upozorni vo vlastnom zaujme.