sex s pannou

Príspevok v téme: sex s pannou
Verča

ahoj vsetci, poradite ? zoznamila som sa s muzom s ktorym sa planujem vyspat, je o vyše 20 rokov starsi.Ja som ale panna, myslite ze mu to bude prekazat a zaujimalo by ma ako na to bude reagovat, neviem ci mu to mam predtym povedat alebo nie, aby som ho neodradila (v nasom vztahu ide viac menej o sex, preskocila medzi nami iskra tak som sa rozhodla ze on bude ten prvy)

ufa

Na tvojom mieste by som sa zamyslela ci citi aj on to, co citis ty k nemu. On ma viac skusenosti a ten vas vztah berie uplne inak ako ty. Ak to z jeho strany nebude to, co z tvojej tak ta to moze este dlho boliet. Zamilovanost je sice pekna ale preto sme ludia a nie zvieratka, ze sa vieme ovladat. Niekedy treba rozmyslat viac rozumom ako srdcom alebo cim to vlastne teraz rozmyslas. Tak si to este poriadne premysli. Nic ti predsa neutecie a ked ta ma naozaj rad tak si na teba pocka a ked nie tak v mori plava este vela ryb, tak potom makaj na rybacku :)

Dug

Panenstvo nie je ziaden poklad ktory si treba setrit pre princa na bielom koni. S clovekom s ktorym sa prvy krat vyspis ajtak vacsinou nevydrzis cely zivot, a to ze mu "darujes panenstvo" dlhodobo nezavazi. Viac rozmyslaj nad tym ci s danym clovekom vobec chces liezt do postele, a menej sa trap tym ci by bude prvy krat, alebo desiaty krat. Ak si dospela, veris mu, paci sa ti, chcete to obaja a ste zdravi, tak ti do toho nemoze nikto kecat. Jedine co ti z toho ostane (ak nezanedbate ochranu :) je spomienka ze on bol "ten prvy", ktora bude prijemna alebo neprijemna podla toho ako sa rozidete (ak sa rozidete).

A este jeden nazor. Chlapi chcu panny kvoli svojmu egu, dava im to pocit ze su vynimocni - ze prave s nim stratis panenstvo (ano som chlap). Je to iba maly bonus, urcite nie kriterium podla ktoreho si vacsina muzov hlada zeny.

tina2

Verca urob to co citis ze je spravne-ked to naozaj chces tak to urob-no a co ze je starsi-aspom ma viac skusenosti a neurobi sa na tebe jak mlady zajacik ktory mysli iba na seba.drzim palce

malicka

!!!!len mu to smelo povedz,....nech vie o co ta pripravi a nech sa zamysli,..raz o to musis prist.je hlupost PAN PRAVY.najdes praveho,budes chciet,aby bolo vsetko OK a nebude,lebo nebudes mat pojem,co mas robit.ked je to on,tak si nerob hlavu,najdete si k sebe cestu,...dobre nie?drzim palce

Verča

keby som mala kamosku ktora by mala podobny problem, asi by som jej poradila to iste, co vy radite mne.. lenze ked je clovek raz zalaskovany, hlavu a zdravy usudok ma asi v oblakoch, preto je pre mna tazke pochopit aku buducnost ma v skutocnosti ten vztah.Jedno ale viem, ked som v jeho pritomnosti sa mi rozklepu kolena a chcem sa s nim milovat a chcem aby ku mne citil to co ja k nemu. A inak to nie je ziadny stary uslinaty chren (ako bolo tu spomenute), ale dobre vyzerajuci a kultivovany muz

danča

Verča, pridadaš mi ako male decuľo, či pubertiačka dupkajúca nožičkami- ja chcem,
chcem,chcem- vy mi nerozumiete-ale nebudem ľutovať? A čo? O 20 rokov staršieho,možno
slintajúceho chrena? Potrebuje ďalšiu mačičku do zoznamu? Zamysli sa. A ja ti rozumiem.

dux

Dievča zlaté, si panna, to je poklad. S pokladmi sa ľahkomyseľne nenakladá.Trochu si v tvrdeniach protirečíš. Mimochodom, koľko máš skutočne rokov ???

Verča

vy mi nerozumiete, chapem ze by sa naslo dost chalanov ktori by mali o mna zaujem, ale ja milujem zrovna tohto, nech je akykolvek stary, pritahuje ma jeho zrelost, skusenosti, vyzor, spravanie, vsetko... nechcem to potom lutovat, ale co, zabijem sa??

klaus

Myslim, ze by si si to mala nechat pre niekoho mladsieho, dvadsat rokov je predsalen dost a ked nemas este skusenosti a tym nemyslim len sexualne, mohlo by ta to poznacit- cely vas vztah.na nieco take sa nezabuda.mala by si si najst priatela na rovnakej vlnovej dlzke aby bol vztah vyrovnany, co u vas pri takom velkom vekovom rozdiele nie je zrovna pravdepodobne.a nechcem nikoho sudit ale ked nejaky starsi chlap vleze do postele s (predpokladam) mladou holkou tak to nie je celkom v poriadku.vsak ti stoja zastupy mladsich za chrbtom len sa trochu poobzeraj.tak sa rozhodni ako myslis. vela stastia . ps: keby si sa predsalen rozhodla sa s nim vyspat tak mu povedz, ze si panna, nech sa aspon snazi.. pa