blond melir: moderny ci nie ??? a ako sa spravne starat ???

Príspevok v téme: blond melir: moderny ci nie ??? a ako sa spravne starat ???
sedgwick

prave som si citala stare prispevky a v jednom jedna baba napisla ze blond melir uz nieje moderny...co myslite?...mne kazdy hovori ze sa mi to hodi najviac.svoje vlasi mam svetlo hnede takse to vyzera aj prorodzene. myslim ze je vela zien ktore maju melir. a aku masku pouzivate. citala som ze sampony dva v jednom su uplne najhorsie na vlasi. tak aky teda ? z lekarne? prosim nazov...mam rozstiepene konce a lamu sa mi!

usiko

ak sa ti konce lamu, treba ich odstrihnut, mne kadernicka povedala to, co som vedela uz roky, ze je uplne jedno, ake sampony pouzivas, vlasy nebudes mat lepsie, lebo sampon posobi iba na povrchu......ak chces mat kvalitne vlasy, papaj kvalitnu stravu na vyzivu nechtov a vlasov , cize to treba vyzivovat zvnutra....
mne sa napriklad osvedcilo pouzivat raz jeden sampon a raz druhy sampon, striedam si ich po kazdom umyti, teda raz si vlasy umyjem jednym a raz druhym...a vtedy su v pohode...
Inak, melir, co je modne a co nie? kto to urcuje? nikdy som sa neriadila modou ale tym, co mi pristane, ved co mam z toho, ak je nieco moderne a ja s tym vypadam ako keby som mala na hlave serbel? Preto si davam robit melir a strasne sa mi to paci, strih vlasov mam tiez vlastny, taky aky som si vymyslela prip postupnom navstevovani kadernicky a som so sebou spokojna.....taktze tot moj nazor....