Tipy ako chudnut este efektivnejsie

Príspevok v téme: Tipy ako chudnut este efektivnejsie
lisarowe

Ahojte,uz mesiac som na diete (3tyzdne sacharidovych vln,tyzden octova dieta).Po troch tyzdnoch rovnakej stravy som potrebovala zmenu a taisto kila idu dolu velmi pomaly.Pridajte sa vsetky co uz mate nejake to kilo zhodene a chcete sa podelit o tipy ako vydrzat,popripade vhodne zmenit jedalnicek aby kila isli stale dolu a nejdli sme stale to iste:-)) PS: 4kg su uz za mnou,ale este 15 predomnou

miro.83

LisaRowe: CKD neni vhodna na dorysovanie, lepsie su tie sacharidove vlny. Ja uz ich idem prvy mesiac a v pohode este ma caka par mesiacov. Ja idem vlny 80 120 200 350 a v pohode stale chudnem sice pomaly, kedze momentalne je sneh a nebehavam, aspon si uchranim co najviac svalov. CKD som isiel davnejsie 3 tyzdne sice som schudol pekne mal som 95cm okolo pasu a zhodil som to na 84cm ale jojo efekt po nom je drastickejsi.

LisaRowe

Neviem aku mas vahu..ja som isla 50/50/100/150/200/250/250,bielkoviny rataj tak 1,5g na kilogram ak niesi kulturistka:-)a minimum tukov..Ja sa riadim info priamo na potravinach popripade kalkulacka na flora.cz,inak ten cukor by mal byt hlavne z ryze propripade,cestovin..(ziadne pecivo,sladkosti atd.)

whee_ee

dakujem:):) a ako si zostavim podla seba??:) na nete som nasla rozpis pre zeny.. prvy , druhy den 30g a tak daaale...

LisaRowe

whee_ee
Sleduj si par mesiacov po diete vahu kazdy den a ked uvidis,ze ide hore,znovu staci dat tyzden vln a je to v pohode..treba sa naucit jest tak aby vaha uz hore nesla a ak ide, vediet to vcas zastavit..Metabolizmus ti tato dieta nenarusi..samozrejme nezabudni na suplementaciu

LisaRowe

whee_ee
Ahoj:-)jedalnicek sach vln by si si mala zostavit sama podla svojej aktualnej vahy,ale mozes sa inspirovat aj na nete:-)Ja som isla 3 tyzdne a vsetko bolo v pohode prve 2 dni co bolo menej ako 50 sach som zhodila 2kg a potom do konca tyzdna postupnym pridavanim sach (hlavne ryze) som to 1 kg nabrala spat..Inak som bola spokojna,lenze ak jest 7 dni v tyzdni aspon 2 krat denne kuracie prsia,tak uz ich po case nemozes ani citit..Doporucujem urcite kvoli tomu,ze zhodene kila boli cisty tuk ,co sa prejavilo na postave (cm)

whee_ee

o čo ide v sacharidových vlnách??.. nasla som si jedálnicek sacharidových vĺn na nete..ale zaujíma ma, ako na to telo reaguje atd.. dakujem

LisaRowe

Ahoj diky za reakciu :-)) zatial ich tu vela nieje:-)je pravda,ze sa mi postava zlepsila..Cvicila som aerobko 20min 4x do tyzdna plus 2x 40 min posilovania..Islo dolu 1kg za tyzden tak ako by malo ,lenze po troch vlnach som uz jednoducho nevladala jest iba to kuracie maso a vajicka:-))A velmi mi chybalo pecivo ,tak som musela zmenit..ta octova stoji za nic..schudla som len dalsie kg a aj to neviem ci su tuky.Od pondelka idem na 2 tyzdne CKD a uvidime ..nastastie nemam problem s dodrziavanim diet..proste chcem aby kila isli dolu a postava sa pekne formovala:-))Mas skusenosti so sach. vlnami??Ako dlho si ich drzala?

oliwka

ahoj :-)
chces mi povedat, ze pomocou tych vln si neschudla viac? ako casto si cvicila? posilnovala si? lebo moze to byt tym, ze ci necvicila.. teda hlavne aerobne cviky.. vtedy by si dosiahla maximalne spalovanie TUKOV (nie sacharidov)..
ak si cvicila anaerobne cviky (posilnovanie), je mozne, ze ti pribrali svaly, ale tuku mas na sebe menej :-)
to su len take hypotezy :-)