Mozem byt ze som tehotna?

člupko

MIMIK!

M sme trtkali ešte vtedy tesne pred pôrodom a to ma maly z vnutra škrabkal ručkami na žaluďa!!!A ešte pred prichodom sanitky mi dala raz a peknu fajočku spravila!!!Bože vysala ma až do deficitu spermii!!!!

LETICIA

audinulka keby sprostost kvitla, tak si ako ta lallia, najprv si to nastuduj a tak sexuj, dalsia panna maria a nezabudni si dat escapelle.

audinulka...

dobry den - chcela som sa Vas spytat ze s priatelom sme mali nechraneny pohlavny styk..bol vo mne len necelu minutku...a nevystriekal sa do mna vobec... mala som jeden alebo dva dni po kramoch..je mozne ze by som bola tehotna???..pls...poradte mi

zojuska

dakujem za odpoved.
HAK som musela vysadil skor, zo zdrav.dovodou / moc.cesty /, vysadila som asi o tyzden skor. nemas / te skusenosti s krvnymi tehotenskymi testami ?Dakujeme

zojuska

Ahojte kocky...chcem Vas poprosit o Vas nazor...po 6 rokoch som vysadila HAK / presne 22.2./prisla mi menstruacia 25.2. a trvala do 27.2., v ten den sme mali s pratelom nechraneny pohl.styk.Min.tyzden v stredu / 9.3. mi prislo po prvy krat zle. Nevracala som, len ma par krat cez den naplo. A od vtedy ma napina na zvracanie kazdy den, nie rano, ale pocas celeho dna.cez vikend ma pobolievali prsia, lepsie povedane len jedno a dnes to prestalo. Dnes ma aj po dlhom case nenapinalo, netocila sa mi hlava.Urobila som si test, bol negativny. kolko dni po pohl.styku ti ukaze test na 100 percent ci si alebo nie si tehotna ? mate skusenosti s tehot.testom z krvi ? do kolkatich dni su vzsledkz ? Dakujem za radu.

kika3011

on ho sice nenasadil cely on ho len zle otocil a polozil na penis a ked ho chcel nasadit cely tak sme zistili ze ho ma naopak...newem ci ma chapes...ale sli sme ho umyt ako som vravela..ja newem no...

kika3011

noo podarilo sa mu to dat naopak ale hned ako sme to zistili sme ho sli umyt...nemohol pouzit iny lebo sme nemali viac len jeden kedze my sme sa nechystali na to ze budeme spolu.ja len ze ci nejako s rukami nemohol preniest tie ťudovo nazývané "kvapôčky" zo svojho údu na kondom alebo ja newem.lebo som nervozna..necitime sa este na tehotenstvo...ja sa hrozne aj tak bojim, ze sa nieco "šmyklo"..joooj :((