Mozem byt ze som tehotna?

advice

A este nieco. Test nemeria pritomnost placenty, ale pritomnost hormonu hcg, ktory sa zacne vytvarat len v tehotenstve, lebo ho produkuje placenta. Inak aj ked ma zena cysty, tak moze mat zvyseny tento hormon tiez a preto sa niekedy moze stat, ze jej test ukaze falosny pozitivny vysledok. Vazne sa neoplati testovat 5 dni po styku, ale az po meskani menstruacie.

advice

Celkom dobry je test Rapi Clear. Spolahlivy, s vysokou citlivostou na hcg. Ak ma zena pravidelny cyklus a trochu sa uz pozna, tak by mala vediet odhadnut, kedy ma plodne dni, ak to chce vediet presne, tak si moze v lekarni kupit volne predajne ovulacne testy.

ellre

test je este zbytocny 2 ci 3 dni po styku. to tak az 3-5 dni po vynechanej menstruacii ukaze pravdu. ved test meria pritomnost placenty v tele, a ta sa za 3 dni nevytvori.
lepsie testy dokazu 5 dni po ovulacii to zistit, ale ktora vie kedy ju ma? este je i tazke zistit, ktory je ten lepsi test.

akinom007

moniqa87/ no moj veru pred tym nemal ejakuaciu a veru som otehotnela ja ked ot do mna nedal, takze ja verim an ti "kvapocky lasky"

moniqa87

xxx.xxx a my mozno hovno vieme o tvojom zivote, ale ty takisto o nasom a tu sa nebavime o tom kto ma tazsi zivot, ale o tom, ze ked uz vie byt baba taka nezodpovedna a nepouzije ani najmensiu ochranu a nasledne ju nenapadne uzit ani tabletku po a potom to riesi potratom, tak to je podla mna hlupost a take konanie mi vobec nepride normalne, bez ohladu na to kde zije, ci jej obed vari mama, alebo si ho vari sama

xxx.xxx

mimochodom,mam 24 a ked poviem mlada nemusim mat 15.viem o com je zivot,a je dost tazky,som v zahranici,musim si platit byt ,zarabat a starat sa sama o seba,ok??? neni to vobec jednoduche.lahko sa vam to povie ked ste doma s rodinou a mamicka vam da vsetko co moze.nechcite ani vediet o com tu pisem,nikomu to neprajem zazit,ale nikdy nehovor nikdy,mozer sa to stat kazdej,tak sa spametajte co tu pisete a nebudte mudre,lebo v takej situacie mozno ani neviete co by ste spravili.to mam najradsej...hovno o tom viete a take ponaucenia tu davate

amorea

vzdy je to mozne...preco sa radsej nechranit a potom neplakat?boze ved to je tak jednoduche...trochu hlavu zapojit

moniqa87

xxx.xxx, predpokladam, ze si este stale mlada a len dufam, ze to raz na teba nedolahne, lebo lutovat to mozes kludne az za 20 rokov, dufam pre teba, ze nie...
ja potraty neodsudzujem, ale musi byt na ne vazny dovod, napriklad znasilnenie... v takych pripadoch aky si napriklad uviedla ty to ja osobne odsudzujem, lebo je to brane ako forma antikoncepcie...
a z toho plynie len jedno ponaucenie: decka nehrajte sa na dospelych, ked sa ako dospeli neviete zachovat... a hlavne zasnem nad "snahou" chranit sa pred otehotnenim niektorych mladych... ked uz ste schopne sexovat, tak sa aspon naucte chranit sa, aby nemuselo dochadzat k potratom...