kde kupim lacnejsiu gelovu podprsenku?

mary-anne

magdus- poradila by som ti pri prvej kupe, zajst do predajne so spodnym pradlom, tak som si aj ja kupila moju prvu gelovku, oni ti tam aj poradia.. a radsej vyskusat,akoby ti mala byt velka,ci mala..

liberrta

ja prvy raz pocujem o gelovych podprsenkach..., asi som uz starsia:)), tak ak niekto ma o tom dostatocne informacie, tak sem s nimi. vdaka:))

mary-anne

lilly2- no ved kvalita je kvalita. a co sa tyka podprseniek, tak tam dbam na kvalitu.. tieto lormarky su uplne ze uzasne!ten pocit, ked ich nosite a tie krasne prsia, co robia...krasne..
ale tak ano, maju svoju cenu.... treba nasetrit a kupit potom:-)

maleprsia

ja ked chodim po obchodoch so spodnym pradlom tak su vacsinou take drahe. Ja si to nemozem dovolit. Neviete o niecom čo sa da objednat cez net?
yorshirka a akej znacky su tie podprsenky? Pozrela by som si cez internet

lilly2

mary-anne, tak to je jasne... ved lormar aj comet (zvycajne ich predavaju v tych istych obchodoch) su drahe znacky, ja mam zopar podpseniek od nich... najlacnejsia z nich ma vysla na 680 korun. Ale aj u nas v ke som objavila obchod, kde maju gelove do 300. Nie je to az taka kvalita, a ani ten isty pocit... ale posluzi rovnako...

mary-anne

no to vidim prvy krat, ze gelovka za tak malo??? to som este ani nevidela. ja si pravidelne kupujem lormar a tam cely set, stoji minimalne 800sk.teda podprsenka okolo 600-700 a nohavicky zvysok..

yorkshirka

ahoj, no neviem kde ty si pozerala podprsenky, ale ja bezne gelove kupujem v specialnych obchodoch so spodnym pradlom za tych 250-300 sk.