Zavrat

Príspevok v téme: Zavrat
zavrat

ahojte. moj problem su neustale slabe zavrate a obcas bolest hlavy. mam problem s krcnou chrbticou - rovna a nejake bloky, ale je to uz par mesiacov a nebadam zlepsenie aj napriek masazam, cviceniam a plavaniu. moze to byt naozak z krcnej a este mam pockat na zlepsenie alebo absolvovat dalsie vysetrenie? dakujem za akukolvek pomoc

krcna

neviem nemala som ziadne problem az na to ze visadavam doz pri pc a neviam ci je to krcna chrptica .lebo mala som tri stavce zablokovane ,a teraz som mala zavrat doz silni ,tlak mam norme takze neviem .

zaneta

dobry den mam ties problemy s krcnou chrbticou absolvovala som vsetky vysetrenia teraz som bola na ORL a tam mi zistili ze mam upchaty kanalik v uchu tak mi dali tabletky ale zatial nepocitujem nejake zlepsenie niekedy sa bojim ist aj von uz neviem co mam robit

Thomas Moore

Ahojte, mne sa hlava točila 2 roky v kuse v zavislosti na polohe hlavy a preto som si myslel ze ide o krcnu chrbticu. Absolvoval som velmi vela vysetreni behom 2 rokov, pojedol som vela liekov na prekrvnenie ale nic mi nepomohlo. Neskor mi z neurologie odporucili voskove horuce obklady na krcnu chrbticu a to naozaj trosku pomohlo. No o par rokov neskor ma poslali za psychologom a zistil som, ze moj hlavny problem tocenia hlavy je PSYCHIKA a psychické problémy !
Je zaujimave ako úzkosti a strach z budúcnosti sa dokážu premeniť na nepríjemné telesné problémy.
Tu je jeden tiež velmi dobrý článok www.vertigoacademy.cz

Juliška

čaute.Ja som mala závrate tak pred 2 rokmi. Bola som po pôrode a keď som s bábatkom chodila ako opitá a skoro spadla s ňou zo schodou, išla som k lekárovi. Zmerala mi tlak a pichla magnezium. Dnes sa mi to opäť vrátilo.
Takze dúfam, že sa mi to opäť samé vylieči, a ak nie ....

iseth

Ahoj Zavrat, mam presne take problemy ako ty. Mam dvadsat sedem a neurologovia ma maju za hypochondra. Mam zavraty, zle sa mi chodi, stale sa mi kruti v hlave. Dacam sa uz druhy rok dokopy sama . akupunktura, masaze chrbta, najma krcnej chrbtice, chiropraktik. Moze to byt aj z obliciek, tie ked nestihaju, nevytlacia tlak dostatocne do hlavy a preto nastava zavrat. ja radsej neplavam, lebo pokial nevydychujes pod vodou, krcna chrbtica trpi viac a mozes to len zhorsit. teraz som uz na tom lepsie, ale je to aj o psychike, uz som to nezvladala, ale teraz je to naozaj lepsie i ked nie som zdrava a obcas sa este bojim vyjst von, aby som dosla tam, kde chcem.

krcna

neviem asi skor nizsi, ale nie nejak vyrazne. nikdy som s tlakom nemala problem. no ale ked je to tlakom tak je to asi skor obcas nie? ja to mam stale :(

krcna

no ono to naozaj asi vyzera na tu krcnu, ale uz mi to trva niekolko mesiacov :( je to dost obtazujuce .. neviem ci tak dlho mozu pretrvavat problemy s krcnou chrbticou ..

meForMe

tak to bude mozno skutocne suvisiet s krcnou chrbticou..ale krv si mozes dat vysetrit v kazdom pripade,mozno ti najdu aj nieco ine..a cim skor tym lepsie