** závislá na chlapovi **

Príspevok v téme: ** závislá na chlapovi **
slnecnicka

ahojte.. co mam s tym robit..

stale nanho myslim, je u mna uplne najdolezitejsi, ked nie sme spolu rozmyslam s kym je a ci na mna mysli, ked ide von trapim sa bojim sa ze si najde novu kocku.

dokonca aj ked ja som vonku bez neho, myslim nanho co robi, ze urcite je mu bezomna fajn, a pod. snazim sa nejak zamestnat, citat knizky.. ale jeho mam stale v podvedomi

sledujem kazdu jeho reakciu, kazdy detail a rozmyslam, ci ma este lubi ked sem tam nieco neurobi ako si preddtavujem, prilis sledume ten vztah. viem ze je to nezdrave, ako je to u vas?

cavte

......

Nenič si život nad takými blbosťami sú horšie veci ktoré ľuďom znepríjemňujú život.Sama prehodnoť,či má tento váš vzťah význam,pokiaľ nie hľadaj ďalej.A čo keby si mu na ten pokec napísala ty ako cudzia baba sama uvidíš,čo ti odpíše a budeš vedieť na čom si

aga

tak naoplatku ty zacni kecat s pokecovymi chalanmi a uvidis ako bude reagovat on,ci mu to bude vadit.proste kompromis.

slnecnicka

ja viem, ze je to chore, ved sama som si to priznala. len neviem ako mam dosiahnut, dat to do poriadku. a viem co mozem od neho ccakat- totiz je trocha nachylny na tie pokecove kamaratky, mozno to trochu prehana a mozno aj to je prave to co ma nici

......

Slnečnica až svoje konanie neprehodnotíš,tak si na najlepšej ceste sa zblázniť zo žiarlivosti.Je to síce pekné že ho máš rada a každú minútu,ktorú tráviš bez neho si mysľou s ním,ale nieje to zdravé.Pokiaľ tak budeš pokračovať tak ublížiš len sebe.V prvom rade si daj pozor aby na to tvoj drahý neprišiel,pretože chlapi nemajú radi ženy podobného tipu.Nechaj ho dýchať a ty svoju myseľ zameraj na niečo iné rozhodne príjemnejšie ako chorobne myslieť na neho.Časom ti to prerastie cez hlavu a začneš mu robiť scény.Pokiaľ ste spolu už tak dlho,myslím že ho už musíš poznať dosť dobre a musíš vedieť čo od neho môžeš čakať.Vzťah budovaný na žiarlivosti nemá dlhú budúcnosť.Pokiaľ plánujete založiť si rodinu,rátaj s tým že prídu aj deti a ten kto bude tráviť viac času doma bez manžela budeš práve ty.Nechcela som sa ťa dotknúť len si myslím že to trochu s tou láskou preháňaš

[zruseny17]

nic si z toho nerob...ja som vydata za manzela uz tri roky a citim presne to iste...este stale:)ale on je taky isty,tak u nas je to nastastie vzajomne:)))

slnecnicka

sme spolu uz tri roky..:/

ja neviem.. u vas to je ako, ked napriklad ten vas drahy nie je s vami? alebo ked je vonku bez teba.. alebo sa par dni nevidite?

luciferka

Ahoj slnecnica, neviem ako dlho ste spolu, ale mtslim ze len kratko, po case ta to urcite prejde...., aj mna to preslo, bola som taka ista, aj ked mi sme boli od seba daleko vyse roka, tak asi preto...., a tiez ziarlim a neuveritelne, ale skoro sme sa aj kvoli tomu parkrat rozisli...., da sa aj to zmiernit len treba velmi chciet,porozpravaj sa s nim otom..., ja sa snazim riadit podla priatelovho hesla. Pokym sme spolu uzivaj si kazdu jednu chvilu tak ako najlepsie vies....a ma pravdu, tak to skus a nemysli na nic ine, len na to krasne co ta postretlo...

rada nad zlato

no v prvom rade by si sa mala dat dokopy a najma nebyt tak podvedome ziarliva.ak ta lubi naozaj tak si inu kočku vonku nenajde asi len tak....takze skorej zacni daco s tym robit,lebo je to chore