maybelline

smajlinkaa22

Mám špirálu od maybelline new york a je superr.....podla mna je zatial asi najlepsia co som mala.dokaze perfektne vytvarovat riasy. Skoda ze je dost draha ..:((

suns

baby ja si vzdy kupim strasne tmavy odtien! a potom mi to stoji v kupelni...:( lenze v drogerii sa mi zda ze je tak akurat a tie blede /dajme tomu prve tri odtiene/ su strasne blede... mala som astor porcelaine a ten bol hrozny, bledy, vobec nekryl a robil take divne supinky... z tohto isteho radu uz rok pouzivam nude beige a je genialny! tieto dva akoby boli uplne rozdielnej znacky.. dream satin som si kupila tiez tmavy, lenze je oranzovy!!! vyzeram ako orangutan:( a affinitone - tiez priliz tmavy... lenze ked si kupim svetly, je zly:( bueeeee

iwa32

cawte baby ja mam affinitone a je naozaj dobry a aj bez pudru vydrzi dost dlho, kryje celkom ok a ked si dam hrubsiu vrstvu tak kryje este viac a stale ho nevidno len sa neskor zacnem trochu lesknut... a newiete mu prosim poradit odtien o 1 tmavsi od 14-creamy beige???a aky by ste mi k nemu poradili puder??? hhhhm dakujem

Lusiana

Neviem o tom najnovšom nič, ale zaujíma ma ten Dream Satin liquid, či je na suchú pleť, či na akú? ja mám masnejšiu pleť, a dosť sa z každého jedného make-upu lesknem :-( ako keby som bola spotená na tvari :-(, čo niesom ... neviete mi poradiť nejaký lepší? Určite niektoré ženy sa s tým stretli ...
Ďakujem VOPRED !!!

botisha

Ahojte, ja som si pred tyzdnom kupila tiez tento novy Satin a moja pokozka je po nom akasi podrazdena, scervenala a to nie som na kozmetiku vobec alergicka...a neviem co teraz s nim, mala som ho na sebe asi 5krat... Veru uz ho neponosim...Ak by mala z Vas niektora zaujem tak ho PREDAM (Dream Satin Liquid-10 Ivory) ****za 6€**** stal ma 10€...v PD a MT ho mozem dorucit aj osobne

ln

inak co sa tyka toho wonder finishu,vcera som bola v 101-tke a mali ho v dopredaji!ci sa uz asi viac vyrabat nebude...a bola som aj na ceskom fore a jedna baba sa tiez pytala kam sa podel...