maybelline

tyrusqa

madison:dnes som skusala maybelline na ruke a vidi sa mi,ze nie je na suchu..praveze sa pekne zmenil na puder po zaschnuti..nie je mastny.no mudrejsia budem,ked vyskusam.

mia 90

ja mam tiez affinitone a som v celku spokojna, aj ked som cakala viac,ale vzdy skusam iny make up ale tento bol asi fakt najlepsi.on je taky ako keby praskovy neviem ale je fajn.

madison

myslela som casti ako nos brada a celo . vies mam problematicku plet.a korektor pouzivam na vyrazky..a fakt je dobry ten affinitone?? lebo som citala , ze to neni na problematicku plet, ale skor na suchu . tak ako toje MATA ??

mata2003

od maybelline som vyskusala dream matte ten penovy, superstay silky a vcera som si kupila affinitone..ten penovy je na mastnejsiu tvar,super kryje, ten superstay kryje az prilis,je moc husty na moj vkus a tento affiniton nema chybu,stal iba 5,50 a je uplne uzasny,prirodzeny pekne zjednoti tvar dosť aj kryje nejake tie nedostatky.takze s tymto poslednym som najspokojnejšia z radu maybelline. a z max factoru je najlepší lasting performance to mi vraveli aj v parfumerii,presne mi poradili odtien a zhodnotili aky make up by som mala pouzivať:-)

madison

aky je podla vas maybelline pure makeup ???
neni mastny alebo nevytvara dojem masky ... jasne ze si makeup necem davat na celu tvar len na casti niektore..ale neni moc oranzovy ?? mam pocit , ze asi by som si vybrala ten najsvetlejsi odtien

bejus

maybelline je podla mna super kozmetika ... kvalitna znacka za fajn cenu... pouzivala som rozne drahe make-upi, ale najviac sa mi pacia od maybelline.

klaudia000

no ja som si tiez kupila satin liquid pred tyzdnom...akurat ze za necelych 9 eur :)....a som s nim velmi spokojna...nekryje sice dokonale...ale to som aj chcela..aspon to vyzera celkom prirodzene a nie ako porcelanova babika :) odporucam