VZTAH???

Príspevok v téme: VZTAH???
smile3

Neviem pochopit o co ide priatelke. Ked sa pohadame tak vzdy chce akesi odskodne vo forme penazi a vidiera ma tym,ze ak jej nedam penize tak ju nelubim a pod. Napr. mesiac je vsetko dobre a potom si vzdy najde niaku zamienku na hadku a ak sa chcem udobrit tak jedine za peniaze. Nestaci jej ospravedlnenie,kvet,daaka drobnost. Vzdy chce len peniaze. Preco to tak riesi?

figurka

hahahaha jee kopni ju do riti nehnevaj sa ze tak otvorene ale nelepni na nej neoplati sa to...raz ked ti dojdu peniazky tak ta odpinka hned ...najdi si normalnejsiu babcu :-)

galilea

bez urazky,ale to je cudne riesenie sa nehnevaj!
nehnevaj sa ale opytam sa na rovinu je normalna?alebo je s tebou preto aby mala peniazky?!
no podla mna najdi si ty niekoho ineho niekho normalnejsieho.

loli

myslela som, ze je to este soplanda, ale nejde mi to do hlavy , preco to robi, zena v takom veku, jedine Ta chce dobre osklbat o peniaze a ci tam je laska, tazko povedat, moj nazor

xyz

tak o tom som nic nepocula,ze by si baby za hadku pytali od chalanov prachy,ved by som sa hanbila ako pes,ta ta nemoze mat rada,inac by ta nevydierala :(

lilienka

no neviem ci toto vidi u kamaratiek lebo podla mna toto baby nerobia aspon som sa s takymi este nestretla.ked si chce urobit radost nech si to kupi za svoje alebo nech si zarobi nie?sa ale cudujem ze jej to nie je trapne.

smile3

Ona to asi vidi u kamaratiek,ze oni tak funguju a stale sa s nimi porovnava. Vraj ked jej nedam peniaze tak ju nelubim a ze mi nestoji za tie peniaze.