Vidi niekto auru?

agaven

neviem to ale citi sa pri tom cloveku užasne spokojna aj celu den by som kecala pri tej osobe aj nadviazem reč s tou osobou

jamka

ja tiez naberam lahko energiu z inych ludi..vsetko na mna sada.ked sa chcem ochranit od niecoho zleho tak si predstavim ze som v takej ochrannej guli.a pomaha to :). agaven,ja by som sa nebala ze im tu energiu vezmem,myslim ze ked niekto vyzaruje dobru energiu tak ju vyzaruje zo svojho vnutra,takze si stale tvori novu

agaven

kjarin opoviem zlu mas prekrvenie tuk krcna chrbtica a uklon v pred sa toci kava chrbtica stavce tacia ti na niektore nervy preto mas aj jemnu bolest hlavy dolu nohy od stehien dolu bolievaju ale pretu chrbticu inaj hlava dobre aj ruky si jemna alergicka a caste prechladntia len cez zimmne obdobie ahojko

malickasom

je o tom plno stranok, neviem nakolko su doveryhodne a daju sa zohnat knizky o ezoterike, tiez ma to celkom zaujima. ja nevidim auru, ale citim pri ludoch rozne pocity, niekedy dobre, niekedy velmi zle a to sa ani nemusim s clovekom rozpravat. Som velmi citliva na energiu ktora ide z ludi.