Pijete mlieko?

pauli 73

Denz :)
a čo myslíte prečo sa chudne so zeleniny okrem toho, že nemá tuky? aj preto, že ľudské telo ju pomaly trávi a organizmus musí vydať vela energie na jej strávenie :))) aj zelenina nebola prirodzeným zdrojom obživy pračloveka ale maso z mamuta, zeleninu si človek do svojho jedálnička vybral tak ako mlieko :)ale tak to je zase o inom, ja len tak na margo mlieka..

petrucho

aale, nech si tu posielaju linky na clanky, to iste robia aj zastancovia pro-mlieko, anti-doplnky atd. Stale je to o tom istom, jeden napise ze je "za" druhy "proti" a takto sa mozeme hadat navzdy aj tak nikto nezmeni nazor.

barbinka

petrucho: ja to rozumiem, možno som to prehnala. Asi sem nechodíš často, inak by si vedel damianov štýl a jeho ovečiek. A to je nanucovanie svojho názoru. To mňa najviac vytáča. Nech si mlieko nepije, mne je to jedno, ale to ako vnucuje svoj názor ma vytáča.

pauli 73

inak ak náš organizmus nie je stavaní na pitie mlieka tak ani na zeleninu lebo nemáme žalúdok ako krava, zelenina sa dlho trávi a náš tráviaci trakt nie je na to prispôsobený. človek si evolúciou spestril a prispôsobil svoj jedálny lístok a bude tak, že bude stále a stále hladať nové zdroje obživy - v tomto sú čínania už mnoho mnoho rokov dopredu lebo oni doslova s prepáčením žerú všetko :)

petrucho

barbinka, ved mne navadi ze sa opakujete, ja len ze tu nehovor "bud ticho". Damian a spol ti to tiez neodporucaju. Aj tak je to cele o nicom, ich nepresvedcite aby mlieko pili a vas oni, aby ste ho nepili:D ale hadat sa tu budete...

barbinka

petrucho: ďakujem za radu a keď už chceš byť taký spravodlivý, tak by si to mal napísať aj damianovi, aj mire, lebo oni sa tiež opakujú.