detoxikácia

citronela

Dobrý návyk je napiť sa ráno nalačno prevarenej sčasti vychladnutej vody, v ktorej je vytlačená šťava z citróna.Očisťuje sa takto pečeň.

jalla

ano,uz som o tom pocula,mam knizku od Horakovej,kde si zaplatili,aby tam par krat spomenula ich systen na detoxikaciu,je to ten isty styl ako Herbalife,ale je to skor pre tych,ktorí sa este uplne nevedia vzdat vsetkych nespravnych stravovacich navykov,pre ostatnych,ktorí su na zdravej vyzive to nie je potrebne,lebo dostavaju vsetko,co potrebuju a skoda penazi..
ale ta knizka od Horakovej je fajn,je tam strasne vela dobrych veci a je dost lacna,tenka,takze da sa to zvladnut

kamoska

v druhej knihe je plno receptov, má tam síce dosť veľa chýb, na moje gusto, ale variť sa podľa toho dá ;-) ja som za tie dva alebo tri týždne schudla 4 kilá,ktoré mi nenabehli naspäť, ked som prestala, takže žiaden jojo efekt. Ale ja som veľmi silná, mám 100 kíl, takže u "ľahších" báb to bude iste menej.

jalla

tak potom ok,ked je ide o detox.,ale nech si je kazdy vedomi toho,ze je to dlhodoby proces a zvladne ho len ten,komu uprimne zalezi na tom,aby bol zdravy,lebo ked je zdrave vnutro,tak je zdravy aj vonkajsok a meni sa aj psychika ku lepsiemu:))
samozrejme nechcem nikoho urazit,mne to trvalo rok a pol,kym som sa ustalila a dodrzivam zdravu vyzivu

katie29

Ahoj kamoska, super ze mas Macingovej knihu, mas aj 2? Lebo v tej 1 je velmi malo receptov. Ked si to drzala tie 2 tyzdne tak si aj schudla? Citala som k tejto knizke rozne diskusie, a baby co to vyskusali tvrdili, ze sa citili ovela lepsie, zlepsila sa im plet, citili sa menej unavene a tak

kamoska

ja som sa tým riadila iba dva týždne, viac som nezvládla, lebo som pažravá, ale skutočne som sa cítila veľmi dobre, čo je sranda, Mačingová tvrdí, že na to prišla sama a že si to patentovala a ja mám doma knihu v nemčine, ktorá tvrdí to isté a je vydaná podstatne skôr ako Mačingová. Ale funguje to. Skutočne je to dobré a sprievodný jav je chudnutie, ale Mačingovej ide v prvom rade o detox. Ale ako ona tvrdí, detox nepredáva, predáva chudnutie. Takže sa prezentuje tak , že je to na chudnutie.

jalla

no ja som to neskusala a ani by som sa na to nedala,ale to som ja:))
musis si knizku precitat a sama zistis,ci ti to bude vyhovovat,ci ta niecom oslovi,lebo ak ju budes drzat len tie 4 tyzdne a potom opat budes mat svoju klasicku stravu,tak to nebude mat zmysel
uprimne,telo sa nevycisti za tyzden,ani za mesiac,proces detoxikacie je dlhodoby...a okrem toho na vycistenie tela,aspon na zaciatok mnohi odporuciaju postenie sa,staci 3 dni bez dozoru lekara,ale iba ti,ktori su zdravi a miernejsie formy su bud "monodieta",kedy konzumujes iba napr. jablka,hrozno,melony alebo pijes cerstve ovocne a zeleninove stavy a ked sa organizmus zbavi toxickych latok,tak jasne,ze schudnes,lebo sa ti zrychli metabolizmus a bude ti lepsie travit,zlepsi sa vstrebavanie latok...