Pokazila som si farbu vlasov - farbou na 24 umytí

Príspevok v téme: Pokazila som si farbu vlasov - farbou na 24 umytí
kikina

No tak čo napísať. Som od prírody veľmi bledá, mám modré oči a zlato blonďavo ryšavé vlásky. Ale chcela som zmenu, tak som si začiatkom januára prefarbila vlasy palette farbiácim šampónom na 24 umytí. Mala som na hlave sýtu čiernu, ako som chcela, a aj keď to so mňou hrozne kontrastovalo. Dnes, po mesiaci a pol, sa mi to takmer vôbec nevymylo. Vyzerá to otrasne- pôvodne vlasy mi odrastajú, a z čiernej mi zostala tmavá zmiešanina červeno-hnedej. Vlasy si umývam 2x to týždňa, čo je 8x za mesiac. Už mám za sebou minimálne tých 16 umytí, ale farba drží! Bojím sa, že sa už nikdy nezmyje. Bola som hlúpa a doplatila som- mala som krásny odtien vlasov a teraz mám otrasnú sračku. Nikdy som si nechcela prefarbiť vlasy natrvalo!!!
...
Týmto by som chcela odkázať babám, aby si vlasy nefarbili, a aby boli spokojné s pôvodnými- a neskončili ako ja!

Ale náhodou, neexistuje niečo čo by farbu neutralizovalo, či vytiahlo farbu vlasov na pôvodnú?
Prosím, som fakt zúfalá!

lll

ja mam tiez tuto farbu,ibaze hnedu a ja mam normalne hnedu,len som mala odtasteny melir tak som potrebovala prekryt neakou ci vyzera ako moja prirodzena....
no neviem co by som ti poradila...mas kratke alebo dlhe vlasy?lebo ak kratke tak si zafarbi neakou farbou co je podobna tvojmu prir.odtienu,kazdy mesiac ti narastu vlasy o 1 cm tak ten 1 cm odstrihnes a tak to budes robit do vtedy kym ti neodrastu vsetky zafarbene vlasy,trva to dlho ale co uz,ja to tiez tak robim s mojim odrastnym melirom...

ja;)

presne ako ja, mam hnede vlasy, chcela som skusit nieco na ozivenie, taku cokoladovu, chytilo mi to takmer na cierno. po mesiaci to bolo otrasne flakate, bez lesku. poradim ti nerob s tym nic, este viac si vlasy pokazis, vymyje sa to urcite, neboj. odvtedy si vlasy nefarbim a som spokojna so svojou farbou, pokial niesom sediva nevidim dovod pre zmenu.

nika333

kde byvas?
skus kadernicku, samozrejme, co ti poradi.

potom obchod- vola sa to biofarma, tam viem že predavaju akysi stahovač farby. vraj stiahne každu farbu okrem paletky- lebo tie su silne, ale kedze mas len šapmon 24ku, tak sa skus spytat