žiarlivosť..

Príspevok v téme: žiarlivosť..
sisulik

Bože ja to tak tazke to vsetko...som ziarliva..len enchapem to..ze niekedy je mi to vsetko ukradnute a niekedy by som vrazdila...nas vztah je na dialku ja verim svojmu rpiatelovi ale vzdy ma prenasleduju myslienky co ked...:( nieekdy smo fakt zufala a neviem co so sebou...ked si pomyslim ze on je hokejista v najlepsom veku baby ho obskakuju...je mi zle...uz mam aj sny ze sa vyspal s nejakou a ze mi to povedal s usmevom...neviem niekedy chcem aby sme sa nikdy radsej nezoznamili

kacicka

vztah na dialku ti asi neprospieva a sposobuje ti zle myslienky, ktore ta zozieraju.zmier sa s tym ako to je alebo sa rovno mozes rozist, ak mu neveris.

andy

Ahojte žiarlivky. Neviem, aké dlhodobé máte vzťahy, ale myslím, že ste ešte mladé a tie vzťahy netrvajú dlho. žiarlivosť je úplne normálna, pokiaľ tým niekomu neznepríjemňujete život. To patrí k tým začiatkom, časom vás to prejde, ale prejdú aj iné srdcarvúce pocity, tak sa tým netrápte. Berte to z tej lepšej stránky - keď ste spolu, cítite určite niečo viac, akoby ste si ním boli isté.
Pre 2223: radšej by som s ním na tú oslavu išla, aj keď sa mi nechce, to vieš, príležitosť robí zlodeja,...

hocico

NO LUDIA JA SOM ZIARLIVA AKO DRAK OBCAS SA MI ZDA ZE SOM AZ PARANOJIK..mam zo seba strach...mne vadi ked ide priatel na pivo s bratom..lebo si vravim ze co ak nahoodou sa opije...a v meste viete ako to chodi na diskotekacha krasne baby a jedno s druhym no niekedy sa nad sebou fakt zamyslam:((( ale ked som s nim tak som si sto percentne ista ze by ma nikdy nepodviedol je uzasny a milujeme sa uz rok aj nieco....neviem...co robit--...:((

2223

sisulik presne také sny mám v poslednom čase aj ja:( ...priateľ má ísť kamarátke na oslavu a najskôr som mu vravela, že mi to vôbec nevadí (bola som pozvaná aj ja ale neláka ma to tam, tak som mu povedala, nech ide sám) ale odkedy sa mi to snívalo mam strašne zlý pocit a veľmi sa bojím:( neviem čo mám s tým spraviť... tiež mu verím ale tie sny mi stále vrtajú v hlave

diablica

ja netvrdim, ze neziarlim...ale tiez som prec, bo ja studujem VS, moj drahy konci strednu a tiez mam obavy, ci nahodou...ale potom, ked som s nim, vidim, ze sa nemusim bat...a snazim sa mu doverovat. ved o tom je vztah..o tom, ze si verime..nie?

girl n3

a ako casto byvate spolu? ja som tiez ziarliva cize ta chapem. a bud silna aspon ty lebo ja ani vztah na dialku mat nemusim a som uplne v keli.