AKO BRAT HAK?!

Príspevok v téme: AKO BRAT HAK?!
tana21

ZDRAVIM BRALA SOM POL ROKA HAK REGULON TAKTO: PRESNE NA MINUTU KAZDY DEN NA OBED. NEVYNECHALA SOM ANI JEDINU TABLETKU A NEPRESVIHLA CAS. ZISTILI MI OVULACIU A KAZDY MA PREDVIEDCA ZE CHYBA BOLA VO MNE LEBO KEBY SOM BRALA PORIADNE OVULACIA BY NEBOLA....JA NEVIEM CI SOM UZ BLBA ALEBO CO ALE NECHAPEM AKO MAM BRAT HAK PORIADNE KED SOM JU BRALA PRESNE NA MINUTU KAZDY DEN A NEBOLO TO PORIADNE...DAKUJEM ZA TYPY...HAK BOLA REGULON KEBY DAKOHO ZAUJIMALO...

leila

mna by zaujimalo, ze ked zabudnem zobrat jednu tabletku, ze ci mi pootm ovulacia pride, lebo je jasne, ze clovek sa potom musi chranit niekolko dni kvoli nezelanemu otehotneniu...

tana21

nebrala som ziadne ine lieky ani antibiotika nic....mala som 7 dnove pauzy kramy prisli nacas....prisaham ze tomu nechapem...zistil mi to uplnou nahodou dokrot ked som sla na kontrolu a sa ma spytal ci uz neberem hak...a ja ze berem preco...a on lebo mate ovulaciu....

neva

Dosť čudné! ako si prišla na to, že ovuluješ?
Žila si pohlavným životom? používala si aj iný druh ochrany? Asi by som na tvojom mieste vyskúšala iný druh Hak a poriadne sa pri tom pozorovala.

moniqa87

podla mna si chybu neurobila, ak si to brala pravidelne, samozrejme aj s tou 7 dnovou pauzou...
asi si jedna z tych vynimiek, ktore by otehotneli aj pri branni hak