Bolest pri močení a krv v moči

Manson

pri kazdom podozreni na krv v moci BEZODKLADNE treba zajst k urologovi. moze ist o nebezpecne poskodenie, ale priciny mozu byt rozne. v clanku najdete podrobny zoznam castych poruch a zaroven ich liecby -- odporucam www.zvacsenie.sk

Majer

Dobry den mam 63 rokov.Prekonal som tri oblickove zachvaty uz treti tyzden prekonavam nenormalne bolesti pri moceni obcas krv v moci, lezal som v nemocnici tyzden a zhruba 5 baleni antibiotik Zinat som uzil a stale nic nepomohlo.Prosim pouzivatela Veritel aby mi odpisal na mail. emilgorol@zoznam.sk

ni-ka

kedze uz mas aj krv v moci,chod hned zajtra lekarovi,necakaj,budu sviatky,nebudu ordinovat...napisu ti atb,ak uz mocis krv tak samotny caj nestaci...

bazalka

Máš zápal močových ciest. Kúp si urologický čaj, brusnice napr. Uroval Manosa. Keď to neprejde, choď k lekárke, dá ti antibiotiká. Tie zaberajú zvyčajne dosť rýchlo.

samina621

prosim vas dnes som mala strasne bolesti a podvecer sa objavila aj krv v moci ...vcera som mala pohl. styk no sedela som aj na mure ... moze to byt len prechladenie alebo nieco vazne ?
Bolesti su fakt silne a potrebujem casto močit

Dik za pomoc

katalina11

Asi vcera som pri moceni mala intenzivnu az palivu bolest.a co je najhorsie tak spozorovala som aj krv v moci,dnes rano som bola na wc a uz to bolo o nieco lepsieani krv som tam nemala.moze to byt aj pohl.styku lebo pred dvoma dnami som mala so svojim partnerom pohl.styk a na druhy den uz Boli bolesti,mozem to byt nejaka infekcia,bojim sa ze to ma nieco spolocne z oblickami ked tam bola ta krv.poradite mi Dakujem

nikolas16

Dobry mam 16rokov mam problém pri močení., isiel som dnes na wc na malu potrebu a pri moceni na kon i mocenia tiekla slabo cervena krv scoho to moze bit? Moze to bit aj tim ked sa sprchujem v posilovne obleciem sa a idem ihned von? A ozaj asi pred cca 2-3mesiacmi som maval obcas cervenu stolicu coto moze znamenať prosim poraďte mi alebo napiste na moj email badboy258@azet.sk

malaMiska

ahoj, pocuj zapal mocovych ciest uz doktori vylucili? Ja som sa citila podobne, a po vysetreniach mi povedali ze je to chronicke. Takze liecba antibiotikami, cajiky a doma sediet v teple. Kokso uz som nevladala a mala som toho plne zuby tak som skusila wobenzym – enzymovu kuru, po par dnoch to prestalo stipat, prestalo to boliet ale co je najlepsie, zapal sa mi uz skoro 2 roky nevratil :)

Veritel

prekonal som 4krat oblickovy zachvat.
vzdy to zacina bolestou chrbta, ktora nasledne prejde do boku a nasledne ku mocovemu mechuru. pomaha analgetiku a horuca vana - urinal akut a da sa prezit noc.
vzdy som mal kamen. posledny som mal asi rok ... velkost 7mm

kamene do 6mm zvyknu vyjst samovolne, ja som mal tento 7mm uz pred mechurom... presne som citil v ktorom mieste... bol tam zhruba 3/4 roka. ozval sa cca raz za mesiac...
neustale som uzival nieco s brusnicami, urinal a podobne veci a pomohlo. vysiel krasny kamen ako z jaskyne - doslova vystrelil - iba to trochu pichlo a bol vonku... krasny s gulaty s kristalmi po celom povrchu.

prevencia neexistuje - jedine vela pit okolo 5litrov denne.. to je jedno coho a davat si pozor na chlad

kto by chcel poradit - kludne piste mail... odpoviem kazdemu