Bolest pri močení a krv v moči

.

a na akú operáciu by Ťa mala poslať?:-D)
zoberie Ti moč,pozrie koľko je v ňom krvi,jednu skúmavku s močom pošle na kultiváciu,na výsledky čakať nebude,ale hneď Ti predpíše nejaké antibiotiká..

Anoním 25865

Dobrý deň mam 12 rokov a tiež keď močím ma to strašne bolí a par kvapiek krvy prosím vás poradíte mi niekto co mam robiť a k lekárke sa veľmi bojím íst lebo sa bojím ze ma posle na operáciu tak uz neviem už ma to bolí 3 dni :(

Martinka.10

Prosim poradte mi,strasne ma boli pod bruchom a namiesto mocu zomna ide sama krv.A pri moceni to strasne boli. dakujem

orchidejka

tak biseptol je antibiotikum, cize je uplne normalne ze atb rozhadzu cyklus. ak beries HAK a uzivas aj atb, tak tym padom sa znizuje ucinok HAK. vtedy je potrebne sa dvojnasobne chranit. ak je sanca zeby si mohla byt tehotna, urob si tehotensky test a budes si ista a ak dovod k tehotenstvu nemas, ten jav je uplne normalny. cize sa potom len zbytocne nestresuj, lebo este aj tym si posuvas menstruaciu.

ewiiik

ahojte ked som mocila tak ma nieco strasne bolelo a aj som mala krv v moci zacala som brat biseptol tablety pomohli mi ale newem teraz co je somnou mala som dostat menstruaciu a presne na moj den kedy som mala dostat som mala len hnede spinenie na intimke nic viac od vtedy menstruacia nebola neviem co je somnou ak mozte tak mi pomozte dakujem mozem byt aj tehotna???

Lulu2011

Rene moze, mne zima v skole lebo nam nekurili, sedeli sme v 8-15 stupnoch! sposobila dozivotne problemy s oblickami, vyucovalo sa v zimnych bundach

Mimik

Ahojte,aj ja mam s tym skusenosti asi pred rokom som mala s bolestami pri moceni + par kvapiek krvi problemy asi 2 tyzdne a nesla som k doktorovi, co teraz dost lutujem, pretoze som potom v meste odpadla co som tam mala taku rozsiahlu infekciu a antibiotika som brala asi 3 tyzdne potom.. takze doporucujem ist hned k lekarovi nie je to nic vazne, ale netreba to nechat zajst daleko a radsej to zachytit skor. :)

Rene

Dobrý deň mám 18 rokov a pred necelými 2dňami som pocítila menšiu bolesť pri močení a dnes mi pri močení vyšlo zopár kvapiek krvy.Pociťujem mensiu bolesť v krížoch.V škole máme dosť zima a sedíme na studených stoličkách.Može to byť zápal močových ciest??pls poraďte

bonaD

Denisa, dnes už nepotrebuješ mať odporúčaci lístok k odborníkovi. Tento problém s krvou v moči môže mať na svedomí oblička. Nečakaj kým bude neskoro. Možno naozaj tvojej dcére nič vážne nie je, ale aj lekári sa mýlia, hlavne keď ich to nebolí.