z nimfomanky frigida vazny problem

Príspevok v téme: z nimfomanky frigida vazny problem
barbienka

ahojte, troska som prehnala ten nazov, ale mam vazne problem, sex som milovala a vzdy si ho uzivala. dokonca mavam aj mokre orgazmi teda ak ho mam orgazmus.

no teraz my sex vobec nechyba, ani na neho nemam chut, priatel sa musi velmi snazit aby vobec nieco bolo, ale uz sa nenechavam velmi presviedcat, nechcem ho stale odmietat. ale aj tak vidi, ze ja z toho nic nemam. pred tym stacilo aby mi dal par bozkov na krk a uz som bola tak vlhka a vzrusena, ze som na neho skocila aj sama. teraz nic. nie som ani vzrusena a vlhka som nebola prirodzene ani nepamatam.chcem ale povedat, ze to nebude v tom, ze by sa medzi nami stratila nejaka vasen, pretoze ani masturbacia ma nebavi, pred tym sme mali sex kazdy den, a masturbacia bola u mna kazdodenna zalezitost pokial sme neboli spolu.

prestala som aj brat antikoncepciu, jemne sa to zlepsilo, teda niekedy mam na sex strasnu chut, ale akonahle zacneme tak mi to zacne byt dokonca az neprijemne... som nestastna, takto anonymne sa to rozprava lahko no sexuolog ma desi... myslite, ze je to nejake prechodne obdobie?

janekMY33

mozno mas problem ze ta priatel nepritahuje mozno keby si sa dokazala od neho odtrhnut a potom casom si naist hruheho tak to bude ako poprve

niekto

nikto nemyslis niekto ? :D
aletrantiva je pharmatex je skoro tak ucinny ako hak
pharamatex ma pi 0,3-1%
prerus. suloz ma 4-27%
takze dokopy 0,012-0,04%
cize take mas riziko ze otehotnies ked sa budes chranit pharmatex+prerus. suloz cely rok
pre porovnanie HAK ma 0,3 -8 p(8 lebo sa zabuda na tabletky pripadne na antibiotika ...)
ja kombinujem pharmatex a kondom
samozrejme tie cisla su len orientacne
www.pharmatex.sk

barbienka

mno robila mi pecenove testy, dopadli otrasne, zrazanlivost a vselico, nezavisle od tychto problemov, pretoze mi brnela dost casto prava noha... zistili ze mam abnormalne hustu krv, a pijem urcite vela... a potom co som si precila link od NIKTO, som si to dala akosy dokopy. mozno je to len hlupa nahoda, ale mna to presvedcilo.

ale vlastne ja som sa rozhodla uz davnejsie, kvoli tej nechuti...
zacinam rozmyslat nad pesarom, ale pocula som ze to az tak dobre nechrani neviem... viem, ze sex neni vo vztahu hlavny, ale uz vznika medzi nami take napatie a ja ho nechcem stratit

georginad

skus zmenit zivotospravu .. suvisi to zrejme hlavne s vitaminom B6 (pyridoxin), hak totiz ovplyvnuje jeho metabolizmus a mozno ho mas deficit ... skus jest casto banany, cicer, celozrnne produkty atd., pripadne nejaky cas uzivaj B6 z lekarne ... samostatne ho zial bez predpisu nedostanes, ale je v B-komplexe. A hlavne nestresovat, postupne sa to vrati a bude to stale lepsie :)

leerka

barbienka a co za vysledky ti prisli, napis aj nam,,,,mna by to zaujimalo, tez beriem hak....a ake testy ti robila?

barbienka

Uz nikdy HAK... dnes mi dosli vysledky u lekarky a dopadli hrozne ako co som sa docitala mi stacilo, neverila by som, ze to moze mat s tym nieco spolocne, este k tej vsetkej nechuti k sexu, tie vlasy, nechty... uplne vypelichane kura som... neviem, preco toto nepisu v neziaducich ucinkoch.
no asi to ucinkuje na kazdeho inak...

no vcera som sa vazne snazila sexy pradielko,sampano a priatel bol vazne trpezlivy no nic... napravanie chrbtice by mi bolo prijemnejsie... asi skoncim v cvokarni