asi srdiečko...poraďte mi plssssss

lesslie

no ono tam nie je len srdce na tom mieste...su tam pluca, cievy, nervy, svaly, aj ta chrbtica by to mohla byt, ale to skor pri zatazi...mas sedave zamestnanie?? Z COHO MAS STRES A UZKOST? pomohlo by mi to pri urceni priciny...

matejik

sám neviem, len mi začalo byť pred rokom zle, mával som závraty a tak, bol som na kardiologii-tam mi zistili prolaps mitr.chlopne a šelesť a bolesti na srdci mám stále, aj pocity tlaku, ťažoby, často ma pichá, a lekár povie-je to chrbtica...tak asi ťažko..keď ma to bolí stále na jednom mieste..presne srdiečko

lesslie

nie ja tiweto priblemy nemam ale moja kamaratka to ma casto, ja som medicka, tak o tom celkom dost viem... z coho mas stres?

matejik

búšenie ani nie...tep mám 80...kedy ako..niekedy väčší,,,,,,leslie aj ty máš problémy so srdcom bolí ťa??? ja sa veľmi bojím..keďže ma to bolí každý deň..

lesslie

tak to moze byt z toho, casto sa to prejani takto...jednoducho sa upokoj a bude lepsie...najlepsie je dat si nejaky upokojujuci caj lahnut na pravy bok a skusit zaspat...citis aj busenie srdca popri tej bolesti?a aky mas tep ked ta to boli?

matejik

vieš že teraz ani nie, inak mňa srdce bolí a pichá často, teda bolí ma každý deň, mám tam také zvieravé pocity, ťažobu, mám nejaký prolaps-ale tu už bolo písané, že to má veľa ľudí, ale dnes je ta bolesť taká iná...skôr to bolí kolo srdca...a až akokeby ma bolelo rebro
či som v strese? no som,mám aj úzkosť

matejik

ahoj lesslie...bolí ma to stále....pri nádychu mi robilo problém minule také pichanie..., teraz to je bolesť..a bolí to stále.nezávisle od pohybu