bolest v pravom prsniku ....... :(

Príspevok v téme: bolest v pravom prsniku ....... :(
cholup

ahoj,,chcela by som sa opytat na vas nazor...uz asi mesiac pocitujem bolest v lavom prsniku.nie len pred menstruaciu,ale stale.najskor to zacalo byt citlive len v noci,ale teraz sa mi zda,ze mam lavu stranu prsnika vacsiu ako tu pravu a aj v noci sa budim na palcivu bolest.bola som sa objednat na sono,ale chceli ma objednat o 3 mesiace.nakoniec tam idem o tyzden,ale nemam z toho dobry pocit.hrcku som si tam nenahmatala,ale zda sa mi to nejake opuchnute.nestretli ste sa s tym? co to moze byt?dakujem za odpoved :) ...

cholup

tak nakoniec mam 7 mm cystu a vraj s nou netreba nic robit,len kazdy rok chodit na kontrolu :))vdaka za odpovede :)))

expert

rakovina neboli..len v poslednom stadiu. a v tom urcite nie si. takze ziadnu paniku. budu to naskor hormonalne zmeny.

majja

Zdravím, možno to je len z chrbtice. Tá nemusí priamo bolieť, stačí ak má človek sedavé zamestnanie a pritom celý deň pozerá do počítača a nesprávne sedí. Keď to chytí mňa, mám pocit akoby som mala prstníky opuchnuté a sú bolestivé na každý pohyb a dotyk. Mojou rýchlou prvou pomocou sú cvičenia na chrbticu a či veríte, alebo nie bolesti sú do 5 minút preč. Držím prsty

wero

mozu to byt aj splasene hormony,mna strasne boleli prsia,ked som bola tehotna...aj ked hrce v prsnikoch som mala uz ako 17rocna,sono ale dopadlo dobre.DRZIM PALCE!