Streptokok - da sa vobec uplne vyliecit?

streptokoko

Mam 6 rocneho syna ma od narodenia problemy z nosom ma v kuse sopliky nemoze spawat doktorka nas tlaci na operaciu mandli ale neviem ako postupovat ci mu s tym pomozu alebo zhorsia kupujem mu drahe lieky spreje nepomaha nic ani na 1 den sa mu neutisi neodstupi ten bacil potrebujeme radu ten kto je s tymto skuse ny a pomohol nam dakujem pekne

Mimuš

neviem ci to je az take jasne:(ked tu vela ludi pise, ze sa ho nevedia zbavit.vacsina ludi pise, ze ATB nezaberaju, ale je podla mna rozdiel v liecit mandloveho a posvoveho..zbieram a prijimam kazde info.. dakujem za kazdu radu.piste prosim...

spaceboy

streptokoka som si prezil, lekarka mi naordinovala dva druhy antibiotik, nezabrali ani jedny a po opakovanom steri ma poslala do nemocnice na vyber mandli. Skusil som ako poslednu moznost sa poradit so svojim obvodnym lekarom, a ten mi predpisal najsilnejsi penicilin, vdaka ktoremu som sa streptokoka konecne zbavil. probiotika som vtedy neuzival, nepoznal som este ich prospesnost, nejake info som o tom neskor nasiel tu www.sunpharma.sk , a teraz uzivam probiotika pokazde, ked mam predpisane aj antibiotika, napriklad proti premnozeniu kvasiniek

Mimuš

RNG,
dakujem a prajem pekne a spokojne sviatky. snad ta na tom rng fore najdem a podari sa mi ziskat info o zdroji.

RNG

Zialbohu podla pravidiel tohoto fora uvadzanie konkretnych zdrojov doplpnkov je nedovolena reklama.. Takze ma najdes na rng.uforum.sk kde mi administator dovoli uvadzat konkretne zdroje a zdroje, kde sa to da objednat. Tj az po Vianociach, lebo sa na cas odmlcim, budem mimo statu.

Mimuš

RNR, dakujem za radu, poprosim este ak by sa dalo, neviem kde sa da objednat GSE, a aj tak ci som to uzivanie dobre pochopila, nasadim GSE, OREGANOVY OLEJ, jablko a vecer si dam probiotika. kolko kmenove a ako dlho?? a mam si dat aj enzym??? dakujem za ochotu.

RNG

Jedine, co nesmies robit je brat probiotika naraz z antimikrobialnymi latkami, tj musis dat medzi ne pauzu aspon 3 hodiny.
Tj napr cez den beries roztok GSE a kapsule oreganoveho oleja, po siestej uz prestanes a tesne pred spankom zoberies probiotika z roztokom mikrovlaknin, alebo aspon 1 jablkom, ktore tiez obsahuje mikrovklakniny(asi 3 gramy pektinov)Ale mikrovlaknin mozes brat pocas dna viackrat, aby ich denne bolo aspon 15 gramov. Mikrovlakniny sa s nicim "nebiju"
Tak isto GSE a oreganovy olej sa vzajomne "nebiju" prave naopak sa podporuju v cinnosti.

RNG

NAC, je forma aminokyseliny, N-acetyl cystein, pouziva sa hlavne na odhlienovanie, azle samotne biofilmu a ine naskovania mikrobov su casto tymto odstranene, takze vlastna telesna obrana dostane lepsiu sancu tie infekcie zlikvidovat, samozrejme po odmaskovani sa dostanu na ne priamo rozne antimikrobialne doplnky a teda aj synteticke antibiotika.
Na Slovensku je znamy ako acetyl cystein, a davaju ho npr do odhlienujucich syrupov proti kaslu.
Ale ako forma aminokyseliny je to neskodny potravinovy doplnok, nie patentovany liek.

Mimuš

RNG, prosim ta, co je to "pomaha brat NAC, 2 x 600 az 1200 mg".
dakujem. tak moc prosim o radu, ako teda nastavit tu domacu liecbu?? GSE?, zaroven s oreganovym olejom? na to este probiotika? prosim najde sa niekto, kto by napisal nejaky ucinny postup uzivania???
moc dakujeeeem. uplne zufalstvooo...

RNG

Strep. agalactiae je preto taky odolny proti atb, lebo sa maskuje tym ze z sa zoskupi dokopu a zamaskuje v biofilmoch. Na porusenie maskovania pomaha brat NAC, 2 x 600 az 1200 mg,tiez rozne enzymi, napr serrapeptaza a Digest Platinum, potom zaberie lepsia aj vlastna telesna obrana, aj rozne antimikroialne(oreganovy olej, roztok GSE, berberine a ine) a samozrejme aj predtym neucinne antibiotika.
Odporucam kazdemu brat hodne extra mikrovlaknin a nasadit si obcas kvalitne probioptika, lebo az 70% obrannych latok, s ktorymi telo disponuje nam vyrabaju nase probiotika v crevach, tj ked mame dobre zakultivovanu crevnu probioticku floru.