Streptokok - da sa vobec uplne vyliecit?

Mimuš

ahojte vsetci,
velmi pekne poprosim o radu, streptokok agalaktie,nikdy som nemala gynekologicke problemy, moj osetrujuci gynekolog vravi ze, to netreba riesit a vraj antibiotika su zbytocne, odpoved na otazku z kadial sa to da dostat som nevyriesila, obavam sa, ze sa toho nezbavim,od leta sa to taha a opakovane vysledky ukazuju ,ze je tam, tak som dostala fluomizin, uvidim ci to vobec zaberie.neviete mi poradit, ake ine veci by mohli pomoct vyliecit a zbavit sa ho? partner ma ist tiez na vysetrenie? a neviete poradit na ktore? bol u lekara ktory tvrdi, ze sa to zistuje u chlapov z mocu, co sa mi zda totalny blud, ak viete niekto konkretnejsie poprosim vas.studujem tu GSE, LAKTOBACILI ,ALOE VERA, COLOIDNE STRIEBRO, skuste mi velmi prosim poradit co je najucinnejsie. obavam sa hlavne o to, ako udrziavat domacnost mam male dieta, myslite ze to nemoze dostat napr.na wc??uz mam nocnu moru z toho streptokoka.dezinfikujem kade chodim, periem veci na vysokych stupnoch, velmi prosim o rady... dakujem ....

mona25

Toto pomoze zarucene:
1lyzicka sody bikarbona
1lyzicka melasy alebo javorovy sirup
2dl vody..vsetko zmiesat vypit
tento recept je aj proti rakovine...a je ok
"Plesni či hube - inak bežne svedčí kyslé prostredie, v ktorom sa jej náramne vedie a preto ak chceme rakovinu zastaviť a zahubiť musíme skrátka previesť organizmus do pH zásaditého prostredia a to vykonáme práve pomocou sódy bikarbona"

Viac tu: www.zaujimave.com

bmw

Mlieko pijem sem tam, nefajčím, cesnak sem tam, nebudem predsa smrdieť celý deň, mám povolanie, kde sa to nehodí, dosť jednoduché rady ako sa zbaviť streptokoka, radšej tie mandle vybrať...a piť gel aloe vera

bmw

Zdravím, uz dva-tri roky mám ASLO 300-550, kolíše to, rozhodli sme sa s ORL lekárkou a mojou obvodnou, že radšej dať vybrať krčné mandle. Z výterov nemám streptokoka ani v nose ani v hrdle, ale on tíško drieme kdesi, časté nádchy, zápaly prínosových dutín, bacily v nose v hrdle, 3-4x do roka antibio je na zamyslenie a dám si to vybrať. Únava, nervozita, pichanie pri srdci, v podbrušku pri prostate presvedčí každého, aby si ich dal vybrať. Chodil som ako debil na vyšetrenia, k urologovi, sono obličiek, sono mechura, internista, pluciarka, ortoped - bolavy lakeť nonstop, a ked mi nič nezistili, a aslo je stale vysoké, rozhodnutie je, vybrať mandle...dovidenia

Silver

Ahoj, mne tiež lekár diagnostikoval streptokoka a nasadil mi naň Penicilín.Brala som ho 2 týždne a potom som mala prísť na kontrolu.Žiaľ dopadlo to neúspešne , streptokoka mi objavili znovu.Pýtala som sa preto mojej obvodnej lekárky či je vôbec prostredníctvom antibiotík možné zbaviť sa Streptokoka, a ona mi povedala, že je to málo pravdepodobné.Môže sa ti stav zlepšiť, ale po čase sa to vráti s5. Preto mi poradila ako jedinú možnosť dať si vybrať nosné mandle, lebo keď ho máš v hrdle, prejde aj do pohl.orgánov a tam potom vznikajú časté zápaly.Príznaky stretokoka sú - veľká únava, bolesť kĺbov,zápaly pošvy(neviem ako u mužov), skoro stále horúčky, mňa pichá aj do srdca.Mám strach z vyberania mandlí, ale lekárka mi vravela, že po vybratí mandlí Streptoko..t zmizne.Tak veľa šťastia, snáď sa niekedy odhodlám aj ja :( P.S:Nakaziť sa môžeš veľmi ľahko bozkávaním s priateľkou, alebo aj orálnym sexom...Stačí ak sa po nej napiješ z toho istého pohára.

RNG

To je dost uboha diagnoza, lebo streptokokov je hromada, dokonca niektore mame v crevach a patria medzi probiotika(uzitocne kultury)ako napr streptococcus termopilus, sucast jogurtovej kultury.
Streptokoky sa daju rozne vynicit, nielen syntetickymi patentovanymi atb. Citricidal(GSE) ich napriklad nici uz v koncentacii 20 do 60 ppm(mg na kg vahy), podla druhu streptokoka. Priklad ucinnosti citricidalu na rozne kultury najdes napr cez Google.sk zadanim rng, citricidal.Tabulky su z roku 1982, tj nic noveho, zialbohu ani dalsiu generaciu lekarov v skolach o tomto neoboznamuju, prave naopak, lebo medicke skoly su ovladane organizovanou medicinou, ktora propaguje len patentovane a patentovatelne lieky
(tj neprirodzene, lebo podstata patentu je dokaz priority, tj "ta latka nikdy a nikde neexistovala predtym a ziadatel patentu ju dokazatelne prvy vytvoril= nebezpecna hra na Stvoritela)

Casto su tieto infekcie v tele kvoli znizenej imunite sposobenej druhymi infekciami, ako napr borelioza, chlamidia pneumoniae a rozne ine , ktore vytvaraju L-formy, vnutrobunecne parazity.

Niekedy nezaberaju atb pre zamorenie tela a po odmoreni(enzymaticke cistenie, chelacia, absorbcia) tie iste atb zaberu.
Ciastocne to plati aj na prirodne antimikrobialne latky, hoci tieto maju obvykle lepsiu ucinnost aj sirsi zaber v dostatocnych davkach, nez paterntovane chemicke lieky.

Marshley

V septembri mi doktori povedali že mám streptokoka, som tenistka,strašne ma bolievali kĺby, tak mi teda nasadili každý týždeň PENDEPON do nohy a už budem mať 42. injekciu a to mám iba 17 rokov :D Ktovie koľko sa ten " pako " bude so mnou ťahať :D
Ale jediné čo mi to pomohlo bolo to, že zvýšené ASLO z 1400 mi kleslo na 700 ... Ale aj napriek tomu som stále unavená a kĺby ma bolia naďalej ...

dead

ydravim vsetkych minukle mi diagnostikovaly streptokoka ja som aktivny sportovec a dost ma bolja klby doktor povedal ze to bude od teho streptokoka ja nevjem ljecily mi ho ale zatjal nic stale tje klby bolja mohly by ste mi neco poradit alebo njekto kto mal podobny problem dakuejm vopred