Klub Alverde maniačok

LucnyKvet

Včera som si kúpila dvoje očné tiene - 1 trojfarebné /perletova, fialova, tmava siva/ , 2 zemité hnedé zauberwald, a obidvoje sú super, prve sú aj na viečku pekne sýte, robia nádherný pohľad, a držia mi celý deň bezchybne na rozdiel od mnohých ,,chemických" (a to je vážne úspech, pretože mám veľmi mastnú pleť). Druhé sú veľmi prirodzené a matné- dlho som také zháňala. Takže v skratke - Alverde opäť nesklamalo:) A chystám sa aj na novú špirálu falshe lashes, vyzerá fajn, že by sa mohla vyrovnať aj ,,chemickým" , a tiež aj na tú bahnovú radu na pleť... taak potom dám vedieť:)))

lewa

uz skoro mesiac pouzivam sampon, balzam a masku Alverde s ibistekom a aloe, nerozplyvam sa nejak z tych pripravkov, ale ako su dobre, ale nijak specialne, vlasy su ciste, umyte, daju sa pekne rozcesat.to je asi tak vsetko.

...kupila som si aj lesk na pery na zvacsenie objemu pier a to neviem co je za blbost, ale pery ma z neho stipali, tak letel do kosa.

michaella

Neviem, väčšinou to majú všade. Veď možno si to iba prehliadla, keď si ani nevedela čo hľadáš. Na tom obrázku nie je pleťová voda, ale obal je v podstate ten istý.

lucka963

cize cervene tuby mam hladat? lebo bola som vcera v DMku, pozerala som na alverde ale je to po nemecky tak som bola z toho magor a nechcelo sa mi zakazdym dozadu pozerat a boli tam hlavne nejake denne a nocne kremy tak musim pohladat

michaella

Na aknóznu pleť je určený taký fluid, čistiaci gél, pleťová voda a maska s peelingom v takých červených tubách. Sú s obsahom liečivého bahna. Ja to nepoužívam pravidelne, ale baby tu na fóre spomínali, že im to pomohlo pri dlhodobom používaní.