Klub Alverde maniačok

skip

od alverde mne bohuzial nesadol ani jeden, su dost mastne, mozno Lavera by mohla mat nejaky, v kazdom pripade radsej vyskusaj vzdy vzorku, ak je moznost, aspon ja to tak robim.

invisible

Nechce sa mi to už všetko čítať, tak by som sa chcela spýtať, ktorý make-up od Alverde je dobrý na mastnú pleť? Dočítala som sa, že ten Camouflage je príliš mastný a ja som práve pozerala po ňom, ale mastnejšiu tvár už mať určite nechcem, ak je to vôbec v mojom prípade ešte možné :)

skip

LULU2: a ktoru sadu konkretne pouzivas, na aku plet? ja tiez poskulujem po tejto kozmetike, ich stranku assay.sk pravidelne navstevujem, zatial som sa neodhodlala:-)

anna555

Rew dakujem za radu ale Lawere moc nefandím,ten alwerde som skúsila kôli tej smiešnej cene,ale fakt ho nemôžem,napr.dixi mi robí fajn vlasy,samozr.s balzamom alebo maskou,ale ja som taký pokusný králik,takže som toho mala od drogérky,cez lekáreň až po kaderníctvo,ale stále hľadám niečo zázračného,možno sa raz dočkám :o)

LULU 2

ahojte Alverde maniacky, tak čo sa týka oriflamu, že sa označujú za za prírodnú švédsku kozmetiku by som označila za marketingový ťah. Pred pár rokmi sa zaviedlo certifikovanie prírodnej kozmetiky práve kvôli veľkému množstvu značiek, ktoré sa označujú za prírodné, ale vôbec nie sú. Pár zložiek majú prírodných ostatné je syntetika, preto je z toho toľko alergií. Vždy si pozrite aký certifikát kvality kozmetika má (BDIH, Natrue,EcoControl). Čistá certifikovaná kozmetika a ich online shopy sú zverejnené aj na www.prirodnakozmetika.sk v sekcii výhradný distribútory. Tam si môžeš byť istá, že máš čisté 100% prírodné zložky. Ja som Alverde používala dlho, aj Weledu, teraz užívam Annemarie Borlind a nedám na ňu dopustiť.

rew

anna555> ja ich sampony tiez nemozem :) skusala som dva druhy, po jednom ma svrbela pokozka uz po prvom umyti.. z druheho az po tyzdni ci dvoch :) ale brutaaaalne :) ak chces nieco prirodne a alverde nevyhovuje, skus napr. laveru

anna555

Ahojte baby,nechce sa mi čítať celú diskusiu,ale pár dní si umývam vlasy šampónom OLIVA A HENNA a veľmi ma svrbí pokožka hlavy,nikdy v živote ma nesvrbela a to som mala dokonca aj šampóny za evro a boli ok,máte s tým skúsenosti? Aj skúšobný mini šampón s AVOKADOM mi robí problém..Ďakujem za reakcie

netestovana

Netestovana kozmetika? Dievcence, kde vy zijete? Myslite si, ze by kozmeticka firma na seba zobrala riziko prehratych sudnych sporov v pripade, ze by ju zakaznicky zalovali za ujmu na zdravi kvoli negativnym ucinkom kozmetiky???? Nebudte hlupe. Kazda a jedna kozmetika je testovana na zvieratach. AKurat niektore firmy to riesia fikane a netestuju ju priamo, ale cez subdodavatelov, ktory to robia za nich. Chcel by som vediet, kolko zvierat zabila ta vasa Alverde :-)