Klub Alverde maniačok

alchamilka

rew : Ďakujem ano antiperspiranty sú dosť chcemické a ešte ten hlinník no radšej nie :) skúsim niekedy kúpiť

rew

alchamilka> poznamka k tomu poteniu v inej teme: na deobalzame s morskou solou (ci co to je) tvrdia ze aj redukuje produkciu potu.. a asi na tom nieco bude kedze citim po celom dni podobny pach ako po pouziti antiperspirantu.. nemam rada antiperspiranty :)

rew

alchamilka> pisala som v jednom starsom prispevku o mojej skusenosti so samponmi :) skusala som od alverde dva, jeden bol tusim marhulovy ci citronovy a jeden na hnede vlasy.. po tom prvom ma hlava svrbela hned po prvom pouziti, po druhom az po nejakom case :) ale hrozne.. :) som sa skrabala ako keby som mala nejake zvieratka :)) no nevravim ze su to zle sampony, inak boli celkom fajn, prijemna vona, lahke jemne vlasky z nich, celkom dobre rozcesatelne.. ale mne osobne na pokozku robili strasne zle.. asi mam alergiu na nieco co davaju do pripravkov na vlasy lebo na lak som mala podobnu reakciu. ale baby tu pisali dobre ohlasy na sampony.. tak treba skusit.. ja som si povedala ze to nevzdam a zainvestujem a kupila som si laveru. prvykrat to bol pomarancovy sampon, ten bol ok. druhykrat ked som isla kupit, mali len ruzovy, tak som skusila a nelutujem.. super vlasky mam po nom.. hebucke, dobre sa rozcesavaju.. pritom nepouzivam ziadny kondicioner.. btw.. mam pomerne kratke vlasy takze moje hodnotenie rozcesatelnosti moze byt trochu skreslene :)

alchamilka

rew : no aj´ja vyskúšam a dám vedieť nízka cena aj ohlasy sú pozitívne tak uvidím alé musím povedať že ja mám pokožku normálnu moja pokožka sa skamaráti s každou kozmetikou zväčša , ale ak ju dlhšie nekrémujem tak štípe inač pohoda.. neviem akú máš farbu vlasov ale vyskúšala si šampon od alverde na zvýraznenie vlasov bud ten blond alebo na hnede vlasy ak áno aký je tvoj pocit po použití sú vlasy krajšie? ja som ho síce ešte nemala ale nejaký extra rozdiel nevidím pri žiadnom šampone raz som tuším mala od alverde (dávno) a boli vlasy hebkejšie .. ale teraz čo je ten pantene nature alebo garnier natur no hnus najhoršie šampony ako si môžu dávať privlasok že prírodné

rew

alchamilka> fuu tak to neviem.. asi posledny rok tak intenzivnejsie.. no zopar veci som mala uz predtym.. tak postupne som zacala nejakym kremikom, pletovou vodou.. tiez mi vsetko nesadlo nejak extra.. ale casom som si nasla co mi vyhovuje.. a zas za tu cenu sa oplati skusat :) co nesadlo na plet, pouzila som na ruky a pod. :) mam dost suchu pokozku takze kremujem denne vsetko co sa da :)

alchamilka

rew : ďakujem aj ja som našla teda dosť škodlivých látok v oriflame čo ma zaskočilo kedže si dávajú titul "prírodná švédska kozmetika"ale je pravda hrozne ma svrbí pokožka po nej vlasy mám nejaké divné jedine čo mi sadlo je pure nature voda gél a krémik teraz mám celú skrinu od oriflame neviem dokedy to pomíňam to bude trvať :) som eľmi rada , že alverde o toľko rozšíril sortiment kozmetika do hlavy až po päty ;) tak hovoríš , že si spokojná a koľko ju už používaš?

rew

alchamilka> nechcem zhadzovat oriflame, kedze som od nich mala dokopy jeden krem a par vzoriek kadecoho :) ale myslim ze minimalne co sa zlozenia tyka tak sa to neda porovnat resp. alverde vyhrava.. no je dost mozne ze niektore veci od alverde ti nesadnu, takze tu skrinu hned nevyhadzuj :) neviem ci pouzivas dekorativnu kozmetiku.. ale co sa tohto tyka tak som zacala hladat aj v inych znackach ( ale ocne tiene maju fantasticke, aj maskara bola fajn ale pri naznaku vlhkosti sa skaredo rozpijala.. ). Ale inak okrem dekorativky a samponu to v mojej kupelni zacina vyzerat ako z katalogu alverde vyrobkov, postupne spotrebuvavam zasoby inych znaciek a vymienam to za alverde.. takze jednoznacne odporucam :)
btw.. pridavam recenziu na kremik na nohy :) fussbutter pinie shoreabutter - je to v takom okruhlom obale.. len teraz som ho skusala, no prekvapila ma fakt prijemna vona.. taka cukrikova mnam :) a to som si myslela ze ta pinia bude nejaky smrad :) a krasne hydratuje pokozku.. a ten kelimok je doost plny :)

alchamilka

a čo si myslíte o kozmetike oriflame , mám ju celú skrinu a chcem ju pravdepodobne nahradiť alverdou ale kým toto minem :)

alchamilka

jupííííí už sa teším pôjdem nakúpiť všetko od Alverde :) dteraz som používala oriflame ale skúsim , no aj alverde mala som pár produktov od tejto značky a chválim takže skúsim dalšie aj laveru aj weledu a so samponmi od alverde je to pravda perfektné vlasy