Klub Alverde maniačok

sunnysweetie

mam sampon s tym bahnom, lupiny zmizli, koza nesvrbi a ta "aroma" sa da prezit ;-) zvykla som si a vlasy mi nesmrdia ;-D mam aj telove mliecko-po nom voniam ako cukrik-aspon drahy tak hovori :D mam to s bielym cajom, mam aj spiralu :) a odlicovac,zeleny,mne vyhovuje ;-)

lochness

no tak sup sup recenzie nech si tu netlacham sama pre seba :D

ja som mame dala ten sampon s brezou ci s cim, hovorila ze je super, a nocny krem na zrelu plet s mucenkou a ten si tiez chvali, ona je sice citliva na kadejake kremy ale tento je vraj super, rychlo sa vstrebe a vypina plet

a seba som tak priebezne obdarovala tiez :D

sampon oliva/henna - milujem ho a uz si ziadny chemicky nekupim! :D vlasy mi vydrzia v pohode 3 dni, dobre sa rozcesavaju, lahoda... akurat ho treba dat trosku viac a nechat par minut posobit, prirodne su predsa len jemnejsie...

kondicioner ibistek/aloe - dalsie must have, uzasne vonia, nezatazuje vlasy lebo je bez silikonu, krasne sa po nom cesu vlasy, mnam mnam :D

akurat som citala na nete (aj na sebe som si to vsimla) ze mi po tom sampone viac padaju vlasy, ale nepocitujem nejak zeby mi tym vyrazne redli (mam ich huste), lebo mi vzdy vypadne rovnake mnozstvo ako pri chemickych samponoch, lebo vzdy mi polka vypadla pri umyvani a druha polka pri cesani, teraz sa mi vlasy lahsie cesu takze na kefe konecne neostava koberec :D cize ja ich celkovo odporucam

telove maslo s makadamiovymi orechmi a karite - da best, idem si kupit uz druhu pikslu :D

krem na nohy s piniou a shoreabutter - ja by som to JEDLA cestne slovo jak to vonia po cukrikoch :) a nohy mam po nom jak detsku ritku

plus ten make up Color & Care, je fajn, hydratacny, krytie minimalne (skor ako tonovaci krem) ale pekne zjednoti plet, trochu sa po nom lesknem, ale ja vzdy tak ci tak pouzivam lokalne korektor a navrch puder, takze fajne, mam pocit ze sa mi pomalicky zlepsuje plet odkedy ho mam, no uvidime ci si to len nedomyslam :))

lochness

inak mate niektora ten make-up Color&Care? nepise na nom nic, ze na aku plet je, akurat rozumiem z toho ze obsahuje vytazok z Goji bobul, vyzera byt taky dost lahky, skor ako tonovaci krem, nemate s nim skusenosti?

haskinka

ja som postupne prešla na alverde kozmetiku ... používam od nich všetko čo potrebujem... mohli by mať niečo aj na intímnu hygienu. Vďaka ich vlasovej kozmetike mi zmizli lupiny, deodoranty gulickové super, hlavne ten zelený. Špirala je výborná vôbec ma z nej neštípu oči ,,, ako z ostatných ... Alverde je dobrá voľba neobsahuje tie škodlivé chemikálie a je za dobrú cenu :)

Ve

používala som odličovač ten s nechtíkom, štípal

teraz ten zelený, no bohužiaľ štípe tiež, aj keď menej, už si ich nekúpim