UZ MAM VYSE4 ROKOV BIELY VYTOK CO MAM ROBIT?

rewitka

na to sa opytaj svojho lekara.nechapem take nezodpovedne baby.4 roky vytok a ty hladas pomoc na nete!vsak ved ak ti lekar povie,ze to nie je nic vazne,nebudes mat lepsi pocit?Ja neviem,ja by som sa bala takto riskovat 4 roky.Vsak ved si mohla ist hned,ked ti to neprestalo a uz si mohla na to za ten cas aj zabudnut.Teraz mozno ze to uz mas v takom stadiu......Velmi sa ti cudujem.To mas kolko rokov?A preventivky 1x rocne ti nic nehovoria?A duplom, ked mas problem!Naozaj nechapem .

lw

zdvihni telefon a obejdnaj sa u gynekologa...dojsi tam, hooopni na kozu a nechaj si vzait vyter, cela tato akcia s yvterom nebude trvat viac ako pol minuty....doktor ti da par doplnujucich otazok a pak ti za par dni zavola, alebo sa u neho zastavis, ci je vsetko oka, a ak nie, tak ti da cipky, kremiky alebo nieco podobne a za dva tyzdne mas po probleme.... co su to dva tyzdne oproti 4 rokom, ze? tuna ti stejne nikto nic ine neporadi....iba ist k doktorovi...a hlane to neoddaluj, lebo uz teraz moze byt neskoro....

nazor

pockaj este 4 roky a potom zvaz este raz 4 alebo vyhladaj pomoc... to co ti mame akoze na toto odpisat? nechapem ludi co sa zahravaju s vlastnym zdravim a este sa hraju na blbych... prepac ale si fakt taka sprosta alebo si robis srandu?