Ako riesite partnerske problemy?

Príspevok v téme: Ako riesite partnerske problemy?
budenka

Ked mate nejake problemy vo vztahu, ako sa Vasi chlapi k tomu stavaju. chcu to riesit hned, alebo nie? Ja chlapov asi nikdy nepochopim. Mame problem a ked sa toho mojho opytam, prist ku mne, pobozkat ma, chytit za ruku a udobrit sa, tak on nie, on sa v postely len zadkom ku mne otoci a nic. A este ked prizvukujem, ze tym mi dava najavo, ze nic riesit nechce a chlap aj tak nic neurobi. Ja toto spravanie asi nikdy nepochopim.

technécium

a vám baby už ten estrogén, lezie úplne na gebulu, všetci sú rovnaký, no dovoľ, ja, že som rovnaký ako priemer

CMu_Q

mooj to istee... nic nriesi urazi sa a aby som ja bola vzdy ta, ktora sa to bude pokusat vratit do straych kolaji...

dovenka

je pravda, ze niekedy mam chut ho tam kopnut. ale si poviem, ze ked menim chlapa, urcite bude taky isty, tak naco menit, vsetci su rovnaki.

jamka

tak ho do toho zadku kopni :))
prepac ale nevedela som si tu poznamku odpustit. inak aj mne by to velmi vadilo. skus sa s nim porozpravat vtedy,ked ziadny problem nie je,ked je relativne kludna atmostefa.a ked nepomoze,tak nuz,uz len sa s tym zmierit alebo vymenit chlapa