Botox - skusali ste?

bezvrasok

margo, a kolko jednotiek ti do toho cela pichli? kolko jednotiek sa zvycajne picha? mne pichli 60 ale stale sa viem trochu zamracit- tak na 40%

margo

netreba sa toho bat. tiez som mala "vrasku hnevu", samotny botox vsak v pripade, ze je hlboka, nepomoze. treba to skombinovat s implantatom (kyselina hyaluronova). takze postup- najprv botox a po dvoch tyzdnoch vypln. neboli to vobec, je to len injekcna zalezitost, pokozka je predtym znecitilivena emlou (mast).
botox po prvej aplikacii vyprcha cca do troch mesiacov, potom treba zopakovat a vydrzi asi rok. navyse, ja som sa oducila zlozvyku mrastit celo, takze ho mam pekne hladke aj po vyse roku a pol od aplikacie vyplne a druhej davky botoxu.
odporucam mediskin na mytnej, mudr. haasova

barborinka

prosim je tu nejaka bratislavcanka co by mi odporucila kliniku? mam vrasky medzi obocim, a chcem si dat napichat aj hornu peru... prosim

a ak by sa dalo nenapisali by si te mi cca cenu za tie pery? ak niekto ma skusenost

leona

No podla mna ony si napichane omnoho drahsim materialom ako je botox. A vo veku S.Stone, ci Madonna sa jedna o sikovne ruky plastickeho chirurga. Ale inak fakt ked su odlicene, vyzeraju ako vysrate :-))

op

haaaaaaa hahah ze alla buldog ;DDD tak zasmiala som sa ;)
inak minule v jednom casopise boli vyfotene "hviezdy" ako je madonna,sharon stone,monica belluci...a nadpis nad ich fotkami."botox? a naozaj pomaha?tak preco vsetky tieto krasky vyzeraju na tolko rokou kolko maju ?"
neboli tam samozrejme fotky ako ked ich fotia normalne(cize retusovane) obycajna madonna obycajna sharon vsetky uplne normalne ako ked sa rano zobudia ;) no a nebolo to buh vi co ! :) asi caste napichovanie sa botoxom nieje az taka vyhra !!

leona

Davajte si na to pozor, lebo z dlhodobeho hladiska ked nedokazete hybat so svalmi na tvari, co botoxsposobuje, sval ochabne a ovisne, takze namiesto vrasok budete mat ovisnute celo, to vam vsak lekar nepovie..

RNG

poliomyelitis je je hlavne poskodenie obslu nervovych vlaken(myelin) virusom obrny, poliovirus,(PV)ktory sa obvykle u vacsiny nachadza len v traviacom trakte, ale u ludi s oslabenou viralnou imunitou(1%) napada aj nervove vlakna a obal mozgu a neurony, tiez motoricke neurony v chrbtici, kde vyvola permanentne "skraty" a zapaly, ktore sa prejavuju krcovitym zvieranim svalstva.

Okrem umrtvenia nervov, cez ktore sa prenasaju signaly sposobujuce krce, sa da myelin aj regenerovat a mozgove tkanivo aspon ciastocne regenerovat roznymi nootropikami, tj latkami zlepsujucimi funkciu a regenerujucimi mozog.
Samozrejme zapaly sa daju adresovat protizapalovymi doplnkami
Teoria, ze sa pocet neuronov v zivote len zmensuje a nove sa nevytvaraju bola pred par rokmi vyvratena. Telo je schopne za urcitych okolnosti vytvarat aj nove neurony.
Uvadzam aspon nejaku literaturu na podporu tohoto tvrdenia, ktore zrejme neurologovia este velmi malo poznaju.
www.brainlightning.com